Režisér Ľudskej stonožky sa vracia s ešte viac „skazeným a neľudským“ filmom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Iba ľudská myseľ dokáže byť tak skazená. Samozrejme, čestným členom kinematografie sú aj „nechutné“ filmy. Medzi tie najhoršie patria výtvory ako Srpski filmKanibali, Raw alebo každému dobre známa Ľudská stonožka. Často si pri pozeraní takýchto filmov hovoríte, že ich tvorcovia musia byť na drogách, alebo sú jednoducho duševne narušení. Medzi takýchto režisérov patrí aj zvrátený Tom Six, ktorý ma na konte všetky tri Ľudské stonožky. V prvej časti nám predstavil koncept tento nechutnosti, dvojke pridala na atmosfére jej čiernobielosť a v tretej časti pre istotu „spojil“ dokopy celú väznicu. Človek by si teda povedal, že už aj stačilo, nedokáže predsa vymyslieť niečo horšie… Dokáže.

Na plagáte nesmie chýbať symbol Venuše!
Na plagáte nesmie chýbať symbol Venuše! Zdroj: indiewire.com

Prichádza film The Onania Club!

Filmár Tom Six totižto prichádza s novým výtvorom, ktorý nesie názov The Onania Club. Áno, už to znie veľmi divne. O príbehu sa toho zatiaľ veľa nevie, no pôjde o psychologický thriller, v ktorom budú vystupovať „prevažne silné ženské postavy„. Taktiež tento film určite pokorí tzv. Bechdel test. Na prekonanie tohto testu musí mať film minimálne dve ženské postavy, ktoré sa spolu rozprávajú o niečom, čo nie je spojené s mužom. Máme teda čakať feministickú propagandu založenú na ženách, ktoré budú onanovať? Uvidíme. Herecké obsadenie zatiaľ začleňuje Jessicu Morris, Darcy DeMoss, Deborah Twiss, Karen Strassman, a Flo Lawrence. Ani jeden muž.

Aby toho nebolo málo, tlačová správa filmu sľubuje, že pôjde o „jeden z najskazenejších a neľudských filmových zážitkov v histórii„. A pokiaľ niečo takéto povedal sám Tom Six, asi to bude vážne hrôzostrašné. Príbeh filmu bude zasadený do Hollywoodu v Kalifornii. A ešte posledná vec – Keby ste nevedeli, „onania“ je iba starším pomenovaním masturbácie. Takže, eh, užite si to! Do kín by sa mal film dostať už túto zimu.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -