Mená ako Amy Adams, Mark Ruffalo a Kumail Nanjiani v jednom projekte? To je film ‘The True American’!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Projekt The True American sa formuje už nejaký ten čas, vôbec po prvýkrát sme o ňom počuli ešte v roku 2014. Stalo sa tak, keď štúdio Annapurna Pictures vyhralo práva na sfilmovanie rovnakomennej knihy od Ananda Giridharadasa. Príbeh je založený na skutočných udalostiach a zo začiatku sa mala o film postarať oscarová režisérka Kathryn Bigelow (30 minút po polnoci, Bod zlomu). Ešte v tých časoch si mal v projekte zahrať aj britský herec Tom Hardy. Všetko sa však zosypalo po tom, čo si režisérska ako jej nový projekt vybrala film Detroit. Od vtedy sme o The True American takmer nič nepočuli…

Zahrá si herec Kumail Nanjiani hlavnú úlohu?
Zahrá si herec Kumail Nanjiani hlavnú úlohu?, Zdroj: cnn.com

Film The True American a jeho obsadenie

Všetko sa však znova rozbehlo minulý rok, kedy sa projektu upísal režisér Pablo Larrain (Jackie). Pár dní dozadu sa dokonca začalo formovať aj herecké obsadenie. Vôbec prvé dve mená, ktoré sa do projektu pridali, sú Kumail Nanjiani (Srdcu nerozkážeš, Silicon Valley) a Mark Ruffalo (Avengers, Spotlight). Portál Variety dokonca potvrdil, že v jednaní o obsadenie v tejto dráme je aj Amy Adams (Prvý kontakt, Justice League). The True American by mal byť jej budúcim projektom. Stále má však veľa práce s propagáciou HBO seriálu Sharp Objects, v ktorom hrá a dokonca ho aj produkuje. Hneď potom by sa však mohla vrhnúť na natáčanie The True American.

Príbeh bude zasadený do udalostí niekoľko dní po útoku 9/11. Točiť sa bude okolo moslimského imigranta a bangladéšskeho veterána vzdušných síl, Raisa Bhuyiana. Ten iba so šťastím prežil útok v Dallase, ktorý zabil ďalších dvoch imigrantov. Bhuiyan však po čase danému útočníkovi, Markovi Stromanovi, odpustil. Dokonca pracoval na tom, aby bol Mark ušetrený trestu smrti.

Mark Ruffalo a Amy Adams
Mark Ruffalo a Amy Adams, Zdroj: Vulture.com

Síce je štúdio Annapurna distribútorom filmu, je možné, že sa dostane na AmazonKathryn Bigelow ostáva ako producentka tohto projektu, no o samotnú réžiu sa postará Larrain

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -