FilmyTrailery

Prvý teaser na film The Walking Dead láka na Ricka Grimesa v kinách!

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star Wars, HBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

rick grimes walking dead

Zdroj: screenrant.com

Film The Walking Dead s Rickom Grimesom

Vlastný panel na Comic-Cone dostal aj seriál The Walking Dead, ktorý odhalil napríklad trailer na svoju 10. sériu. Na samotnom konci nás však prekvapili vôbec prvým teaserom na film The Walking Dead, o ktorom vieme už nejaký ten piatok. Štúdio Skybound síce neodhalilo žiadne zábery priamo z filmu, no niečo sa z toho predsa len dá vyčítať.

Každopádne, hlavnou postavou nebude nikto iný ako Rick Grimes. Ten bol tvárou seriálu takmer celú dekádu, no zistili sme, že 9. séria je jeho poslednou. Tvorcovia však vzápätí s jeho odchodom oznámili to, že sa herec Andrew Lincoln vráti vo vlastnom filme.

V ňom bude jeho príbeh pokračovať. V prvej ukážke môžeme vidieť helikoptéru, čo môže byť pre fanúšikov seriálu jasným symbolom. Rick totiž nezomrel len preto, lebo ho zachránila Jadis (Pollyanna McIntosh) a jej komunita s helikoptérou. Taktiež môžete vidieť siluetu neznámeho mesta, ktoré je pravdepodobne ich destináciou. Odhalený zatiaľ nebol ani dátum vydania

Všetky nové trailery, ukážky či oznámenia z akcie San Diego Comic-Con 2019 nájdete v tomto vlákne!

Zdroj: screenrant.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Desivá náhoda? Netflix vydal seriál o celosvetovej epidémii, zatiaľ čo sa šíri čínsky koronavírus

  FilmyTrailery

  Netflix prichádza s novým trailerom na film To All the Boys: P.S. I Still Love You

  Filmy

  Toto je najlepší film 21. storočia podľa magazínu Empire. Aké filmy sa umiestnili na ďalších priečkach?

  FilmyTIP na film

  TIP na film: Vlak do Pusanu | Cesta vlakom sa zmení na boj o prežitie

  Pridaj komentár