Film Thor 4: Marvel sa rozhoduje, či sa tento superhrdina radikálne zmení

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Thor 4Boh hromu má jeden z najviac tragických príbehov spomedzi všetkých postáv v Marvel Cinematic Universe. Stratil už prakticky všetko, čo mohol. Aj keď bol Ragnarok farebný a zábavný, jeho aktuálny stav vyjadril Endgame, kde je hrdina prenasledovaný minulosťou, trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Klinček po hlavičke ešte predtým trafil film Infinity War, kde zomrel Loki aj Heimdall a Thor nakoniec nebol schopný zabiť Thanosa.

Zhluk týchto udalostí vyústil v jeho depresiu, počas ktorej sa Boh hromu izoloval od zbytku tímu a riešenie si našiel v jedle a alkohole. V Endgame sme teda videli obézneho a zarasteného Thora. Aj keď jeho transformácia počas týchto troch filmov vôbec nebola o jeho fyzickej stránke – ale o tej psychickej.

Film Thor 4 s obéznym a zarasteným hrdinom?

5. novembra 2021 uvidíme film Thor: Love and Thunder, takže pôjde o jedinú postavu so štyrmi filmami v Marvel Cinematic Universe. Vráti sa aj herečka Natalie Portman (Jane Foster), z ktorej sa podľa komiksov stane ženská verzia Thora. Nemôžeme zabudnúť ani na Tessu Thompson (Valkyrie), z ktorej sa stane vládkyňa Asgardu, hľadajúca si svoju kráľovnú.

thor 4
Zdroj: unrealengine.com, deviantart.com, sidefx.com

No a nakoniec tu máme Chrisa Hemswortha (Thor), ktorý má vikingskú bradu a nejaké tie kilá navyše. Režisér Taika Waititi (Thor: Ragnarok) počas rozhovoru s Yahoo! Entertainment prezradil, či obézneho a zarasteného Boha hromu uvidíme aj vo filme Thor 4.

Režisér aktuálne propaguje svoj nový film Jojo Rabbit a o svojom budúcom MCU projekte toho veľa neprezradil. Povedal iba to, že Thorova fyzička bude závisieť o toho, koľko mesiacov alebo možno aj rokov prejde medzi udalosťami filmov Endgame a Love and Thunder.

Ide o rozbehnutú debatu, ktorú stále preberáme v rámci MCU. Stále sa snažíme prísť na to, ako dlho – koľko mesiacov či rokov – je to po Endgame, v ktorom bode sa tento film odohráva?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -