Thor 4 bude o hľadaní homosexuálneho vzťahu. Kedy sa začne nakrúcať?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Počas nedávneho predstavenia 4. fázy Marvel Cinematic Universe na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu nám padli sánky na zem. Keď sa šéf štúdia Kevin Feige vyštveral na pódium a začal oznamovať nadchádzajúce projekty, fanúšikovia s úžasom pozerali. A my podobne. No a jedným z oznámených počinov bol aj film Thor 4, oficiálnym názvom Thor: Love and Thunder. Čo nového sme sa o ňom dnes dozvedeli?

Thor: Love and Thunder
Zdroj: polygon.com

Kedy sa začne nakrúcať film Thor 4 a o čom bude?

Na štvrtý Thor film si chvíľu počkáme… Ak je pre vás chvíľa dva a štvrť roka. Premiéra je totižto naplánovaná na november 2021. Aj napriek tomu však toho už dosť vieme o príbehu a plánovanej produkcii. Nové informácie totižto odhaľujú, že Marvel Studios ani Taika Waititi neplytvajú časom a na novinke sa už aktívne pracuje.

Portál Deadline oznamuje, že talentovaný Novozélandčan, ktorý si získal srdcia fanúšikov filmom Thor: Ragnarok, už stihol napísať scenár. Na tom pravdepodobne začal pracovať už dávno predtým, ako bol film Thor 4 oznámený verejnosti.

thor 4
Zdroj: worldsfinestgeeks.com

Čo sa samotného príbehu týka, môžeme sa tešiť na celkom iný, no zároveň dobre známy MCU zážitok. Nikoho neprekvapuje, že sa vráti Chris Hemsworth, ktorý opäť stvárni titulného Boha hromu. Uspokojilo nás aj potvrdenie, že Tessa Thompson má pred sebou ešte dlhú budúcnosť v tomto univerze. Okrem toho, že jej postava Valkyrie sa stala vládkyňou Asgardu, totižto pôjde o prvú hlavnú postavu, ktorá otvorene patrí do komunity LGBTQ.

Jedným z hlavných príbehových prvkov, na ktoré sa tešíme, je práve Valkyrie a jej hľadanie svojej kráľovnej, s ktorou bude vládnuť Asgardu. Tu by mohla karty zamiešať herečka, ktorej prítomnosť sme naozaj nečakali: Natalie Portman sa vracia ako Jane Foster, z ktorej sa stane ženský Thor.

Nápady a prípravy

Veľmi zaujímavé je aj zistenie, že to bol práve Taika Waititi kto navrhol, aby v príbehu vystupovala aj Natalie Portman. Tá sa na rolu pripravuje už teraz, a to tak, že číta komiksy o ženskej Bohyni hromu.

Thor
Zdroj: syfy.com

Ďalšie novinky nám navyše odhalili, že produkcia filmu Thor 4 (Love and Thunder) sa začne už začiatkom budúceho roka. Môžeme sa teda tešiť. Už o pár mesiacov k nám totižto začnú prichádzať prvé fotografie z nakrúcania a určite uniknú ďalšie detaily o príbehu. Dovtedy môžeme len čakať a tešiť sa na najbližšiu marvelovku, ktorú v kinách uvidíme: Black Widow (máj 2020).

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tešíte sa na film Thor 4? Aký máte zatiaľ názor na Valkyrie, jej hľadanie svojej novej kráľovnej, návrat Natalie Portman a blízky začiatok nakrúcania? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch! 

Zdroj: deadline.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -