Najnovší prínos k filmu ‚Tiché miesto‘ prinesie strach až do našich domácností. Zaradí sa tento nízkorozpočtový horor medzi úspechy roku 2018?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Paramount Pictures vydalo na Super Bowle ich nový TV spot pre nadchádzajúci thriller/horor s názvom A Quiet Place (Tiché miesto). Tento film je však úplným opakom tejto obrovskej udalosti. Zatiaľ, čo štúdia propagujú svoje vysokorozpočtové filmy, Tiché miesto patrí medzi snímky s minimalistickým obsadením a taktiež to bude iba druhýkrát, čo si John Krasinski skúsi režisérske kreslo. Film je zaujímavý hlavne tým, že v ňom uvidíme hrať skutočný pár. V ženskej úlohe sa totižto objaví Emily Blunt, ktorá je manželkou s tvorcom aj mimo filmovej kamery.

a quiet place trailer
zdroj: imdb.com

Ak sa pozrieme na celú zostavu reklám na Super Bowle, Tiché miesto je určite veľmi zvláštnym uchádzačom. A taktiež nie je isté, či práve takáto snímka musela za svoju propagáciu utratiť až 5 miliónov dolárov. Presne toľko stojí 30 sekundový TV spot na tejto filmami preplnenej akcii. Pozitívom je fakt, že sa táto snímka dostala na zoznam „najlepšie filmy v roku 2018„, v kategórii najočakávanejší horor-thriller. Celý projekt je pôsobivý tým, ako rýchlo sa dokázala ukončiť produkcia. Štúdio Paramount oznámilo, že sa produkcia začala pred pár mesiacmi, a to presne začiatkom septembra. Zatiaľ však nie je známe, ako dlho bude prebiehať natáčanie, no štúdio si už stanovilo dátum premiéry. Film si budeme môcť v kinách vychutnať už 6. apríla 2018.

Kto všetko sa podieľal na filme Tiché miesto?

Okrem spomínaného páru (Krasinski a Blunt) sa vo filme objavia dvaja ďalší herci. Tými sú Noah Jupe (Suburbicon, Wonder) a Millicent Simmonds (Wonderstruck). V snímke si zahrajú malé deti manželského páru. Produkciu si pod svoje krídla zobral Michael Bay a jeho  partneri Andrew Form a Brad Fuller zo spoločnosti Platinum Dunes. Scenár napísal Bryan Woods, ktorý bol neskôr prepísaný Johnom Krasinskim.

Zaujal vás tento nadchádzajúci thriller? Miestami sa nesie ako veľmi zaujímavý film, ktorý by mohol v preplnenom svete kinematografie naozaj uspieť. To sa však dozvieme až v deň premiéry, kedy sa nám tvorca bude snažiť potvrdiť kvalitu, ktorá bola do projektu vložená. Určite si nezabudnite pozrieť spomínaný TV spot, ktorý nájdete vyššie v článku. A sami zistíte, či budete chcieť danú snímku vidieť v kine alebo ju obídete na míle ďaleko.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -