Filmy

Film Uncharted má konečne hotový scenár, a tak sa produkcia môže posunúť ďalej!

Konečne! Ale že to trvalo. Film podľa hier v roku 2016 mali úspešnosť na bode mrazu, a ak tak dopadne aj jedna z mojich najobľúbenejších herných sérii, budem naštvaný. Okolo Uncharted filmu bolo mnoho problémov, a snímok sa posúval viac vzad, ako dopredu. Naposledy keď sme o tomto filme písali väčší článok, ktorý nájdete TU, film našiel režiséra. Tým bude Shawn Levy,  ktorý má na svojom režisérskom konte napríklad sériu Noc v múzeu, Oceľovú päsť s Hughom Jackmanom, alebo vynikajúcu komédiu Stážisti.

Dobrá správa je, že Uncharted sa posunul znovu o kúsok ďalej. Scenárista Joe Carnahan konečne dopísal scenár ku filmu! Túto novinku oznámil prostredníctvom Instagramu, a ku jeho dielu sa aj patrične vyjadril.

Vyjadrenie ku scenáru pre Uncharted

“Now the REAL work begins. If there’s a more monstrously cool action script in Hollywood right now, I wanna read it, ‘cuz this thing is a BEAST.”

“Tak, a teraz začína ozajstná práca. Ak v Hollywoode existuje monštróznejší scenár k akčnému filmu, chcem si ho prečítať, pretože tento je monštrum.” Neostáva nič iné než Joeovi veriť, že odviedol kvalitnú prácu. Máme tu však posledných pár otázok, na ktoré odpoveď ešte nepoznáme. Kto si zahrá rolu Nathana Drakea? Splietali sa mená ako Mark Wahlberg alebo Chris Pratt, avšak Wahlberg to nebude. Sme zvedaví, komu sa teda SONY ozve. A poslednou otázkou samozrejme je, kedy film uvidíme! Pretože ako milovník tejto série sa na neho veľmi teším, a verím mu.

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár