Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Tom Holland zdieľa fotku z natáčania filmu Uncharted

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Filmová adaptácia hernej série Uncharted čelila toľkým problémom, že sa vo filmovom priemysle stala veľkým vtipom. Vo vývoji je toľké roky, že sme jej dávali naozaj minimálne šance na reálny vznik. Režisérov a dátumy vydania menila častejšie ako ponožky, a to sme si mysleli, že celosvetová pandémia tento proces ešte predĺži. Mýlili sme sa.

Všetko sa začalo stabilizovať, keď bolo postupne odhalené herecké obsadenie. Mladý talent Tom Holland sa ukáže ako dobrodruh Nathan Drake, sekundovať mu bude herec Mark Wahlberg ako jeho dobrý kamarát a mentor Sully. Herecký ansámbel dopĺňa Antonio Banderas, ktorý podľa všetkého stvárni hlavného antagonistu.

Uncharted
Zdroj: thedigitalwise.com

Film Uncharted konečne započal produkciu

Na režisérskej stoličke sa po početných zmenách usadil Ruben Fleischer, ktorý má na konte filmy ako Venom alebo Zombieland a pokračovanie ZombielandRana istoty. Pokiaľ nie ste oboznámení s príbehom hernej série, tak jeho najlepším prirovnaním je Indiana Jones. Hlavnou postavou je Nathan Drake – dobrodruh, hľadač pokladov a občasný zlodej.

Štúdio Sony sa však rozhodlo vydať trochu rozdielnou cestou, keďže nám ukáže príbeh o jeho začiatkoch, ktorý bol v hrách načrtnutý iba minimálne. Tom Holland tak stvárni podstatne mladšiu verziu Nathana Drakea, čo necháva priestor potenciálnej filmovej sérii. Film takto nezaujme iba fanúšikov hernej série, ale aj úplných laikov, čo sa príbehu týka.

View this post on Instagram

Day one #uncharted

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on

Odklad vydania filmu Uncharted dokázalo zapríčiniť aj zlé rozpoloženie hviezd, preto je naozaj vtipné, že ho pandémia koronavírusu ovplyvnila iba minimálne. Aby sme veci uviedli na pravú mieru, filmová adaptácia sa po rokoch konečne začala nakrúcať. Zároveň ide o jeden z prvých hollywoodskych veľkofilmov, ktorý dostal schválenie na natáčanie.

Hlavná hviezda Tom Holland sa o túto informáciu podelila prostredníctvom fotografie na Instagrame s popisom „Day one #uncharted„,  čo jasne naznačuje vôbec prvý deň natáčania. Aktuálny dátum vydania je naplánovaný na 16. júl 2021 a veríme, že sa tentokrát jedná o posledný zo zbierky desiatok predchádzajúcich dátumov premiér.

Tiež sa vám zdá nereálne, že sa film Uncharted konečne začal nakrúcať? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -