Očakávaná filmová adaptácia hry Uncharted začne svoje natáčanie už v blízkej budúcnosti!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Uncharted sa posúva vpred!

Vyzerá to tak, že natáčanie filmu Uncharted sa začne už v blízkej budúcnosti. Projekt je vo vývoji už niekoľko mesiacov a prešiel si rôznymi zmenami. Menili sa herci aj režiséri, ktorých štúdio zamenilo za nové tváre. Nakoniec sa na režisérske kreslo dostal Shawn Levy, ktorého môžeme poznať vďaka seriálu Stranger Things. Okrem toho pracoval na filmoch ako Oceľová päsť alebo Noc v múzeu. Hlavnou hereckou hviezdou nie je nikto iný, ako mladý Tom Holland, ktorý si zahrá postavu legendárneho dobrodruha menom Nathan Drake!

zdroj: twitter.com

V poslednej dobe pracuje režisér na tretej sérii seriálu Stranger Things. V rozhovore počas odovzdávania cien Emmy sa ho redaktor spýtal na nadchádzajúci projekt Uncharted. Prezradil, že scenár bol dokončený a skrýva sa v ňom dávka kvality. Takto sa k tomu vyjadril samotný režisér:

„Treba si uvedomiť, že Uncharted je obrovský titul. Podarilo sa nám vytvoriť skvelý scenár a máme našu hviezdu Toma Hollanda. Už len k tomu doplniť kompletné herecké obsadenie. A môžem povedať, že sa k tomu pomaly blížime. Je to film, ktorý ma naozaj zaujal.“

Dokáže Shawn Levy s projektom Uncharted urobiť zázrak?

Podľa týchto slov je režisér naozaj šťastný, že môže pracovať na projekte ako je Uncharted. Štúdio Sony síce rozhodlo o tom, že sa dočkáme mladšieho vydania hlavnej postavy, no niečo takéto sa dalo očakávať. Ak by sa totižto herná adaptácia uchytila, časom sa dočkáme série o niekoľkých filmov. Treba si však uvedomiť, že herné adaptácie sa v Hollywoode zatiaľ neuchytili a preto je otázne, či bude táto výnimkou.

Uncharted film
Zdroj: comingsoon.net

K tomu, aby z filmu vznikla séria, štúdio bude vyžadovať úspech od prvého filmu. A priviesť na svet kvalitný film nie je vždy jednoduchou úlohou. Našťastie, režisér Shawn Levy je talentovaný tvorca a v jeho rukách leží osud celého sveta Uncharted. Síce stále nepoznáme oficiálny dátum uvedenia filmu do kín, no natáčanie by sa mohlo začať už o nejaký čas. Dáte filmu šancu aj napriek tomu, že sa dočkáme mladého Nathana Drakea? Alebo ostanete verní hernej sérii, kde sme si mohli vychutnať tú dospelejšiu verziu?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -