Vydanie filmu Uncharted je zas v nedohľadne

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

ko môžete vidieť na ilustračnom obrázku, hlavý protagonista hry Uncharted niečo hľadá. Chcete vedieť, čo to je? Je to dátum vydania filmu v ktorom by mal byť hlavnou postavou. Chudák Nathan, ten sa snáď nikdy nedočká hviezdenia na filmovom plátne. Presne tak, vydanie filmu Uncharted sa znovu odkladá.

Nathan Drake

Kedy sa teda filmového spracovania Uncharted dočkáme?

To bohužiaľ nevie nikto. Film mal premiérovať v roku 2017, no znovu stráca dátum vydania. Dokonca je na tom ešte horšie. Sony zatiaľ neoznámilo režiséra, ani herecké obsadenie. Koho by sme si ale v role dobrodružného bádateľa Nathana Drakea vedeli predstaviť? Povrávajú sa mená ako Chris Pratt alebo Mark Wahlberg.

Tento rok Hollywood nebol moc zhovievavý ku filmom podľa hernej predlohy. Zatiaľ debutoval Warcraft, ktorý sa dočkal zmiešaných hodnotení, a jeho režisér sám nevie ako s ním pokračovať. Onedlho sa však pozrieme aj na film Assassin’s Creed s Michaelom Fassbenderom. Pokiaľ by Assassin zožal úspech, Ubisoft s ním bude mať ešte veľa plánov.

Nathan Drake

Sony si teda bude musieť chvíľu počkať, pretože Hollywood má radu filmov podľa hier ktoré čakajú na svoj debut. Na svoju slávu čaká napríklad Tomb Raider s Alicou Vikander. Taktiež The Division s Jessicou Chastain alebo pripravovaný Pokémon film.

Je teda veľká škoda, že Uncharted stráca dátum vydania. Tento rok vyšlo už štvrté pokračovanie tejto dobrodružnej hry, a je veľmi úspešné. Film sa tak mohol zviesť na predom vyšľapanej cestičke tejto výbornej série. Snáď sa filmu dočkáme v roku 2018.

Nathan Drake

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -