Vieme o čom bude film Venom 2! Prichádza Carnage?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Necelý mesiac dozadu sme vám odhalili, že Andy Serkis zrežíruje film Venom 2. Po prvej časti, z ktorej sa stal divácky a finančný hit, sa tak môžeme tešiť na pokračovanie, ktoré má na starosti obľúbený filmár. Vráti sa aj Tom Hardy, pričom sa môžeme tešiť na nadviazanie na príbeh z prvého filmu. O čom teda novinka bude a kedy ju asi uvidíme?

film venom 2
Zdroj: gq.com.au

O čom bude film Venom 2?

O réžiu prvého Venoma (2018) sa postaral Ruben Fleischer, ktorého prechádzajúca tvorba zahŕňa napríklad ikonickú komédiu Zombieland (2009). Z komiksovky od štúdia Sony sa stal obrovský hit, minimálne čo sa zárobkov týka. Celosvetovo si dokázal zarobiť ohromných 856 miliónov dolárov, a to z rozpočtu, ktorý činil „len“ 100 miliónov. Pokračovanie teda bolo isté, no mať ho oficiálne potvrdené, to nás potešilo.

O očakávanom pokračovaní sa nám už odhaľujú informácie. Tom Hardy dúfa, že dostane krvavý R-rating, pričom ten by pomohol aj príbehu, ktorý Venom 2 vyrozpráva. Očakávali sme totiž, že sa vráti krvilačný Cletus Kasady (Woody Harrelson), aka Carnage, ktorého sme videli na konci prvého filmu.

Carnage
Zdroj: geektyrant.com

Keď príde na scénu Carnage, mali by sme očakávať odrthnuté hlavy a končatiny. Jeho príchod fanúšikovia predpovedali, no teraz ho potvrdil kameraman Robert Richardson:

„Poslali mi scenár a povedal som si, že jasné, že by som Andymu [Serkisovi] povedal áno, pretože je to Andy, ale aj preto, lebo je úžasný… Myslím si, že to je ešte nepreskúmané, a že to vybuchne. Tento film, predpokladám, že tomu výbuchu napomôže, pretože tu je výnimočná titulná postava Venoma. Teraz však máte Woodyho Harrelsona, ktorý, očividne, príde s vlastným menším výstupom. Takže uvidíme, čo ešte vzíde z kolaborácie Sony a Marvel.

Pokračovanie Venoma sa začne nakrúcať koncom tohto roka, pričom v kinách by sme ho mali vidieť na jeseň 2020. Kameraman sa na premiéru očividne teší, pričom už ani my sa nevieme dočkať. Navyše je tu situácia so zrušením dohody medzi Sony a Marvel, čo by mohlo znamenať, že pre štúdio bude jednoduchšie zrealizovať film Spider-Man vs. Venom.

Tešíte sa na film Venom 2? Vaše názory a predpovede príbehu nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: movieweb.com,

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -