Filmy

Vieme o čom bude film Venom 2! Prichádza Carnage?

Necelý mesiac dozadu sme vám odhalili, že Andy Serkis zrežíruje film Venom 2. Po prvej časti, z ktorej sa stal divácky a finančný hit, sa tak môžeme tešiť na pokračovanie, ktoré má na starosti obľúbený filmár. Vráti sa aj Tom Hardy, pričom sa môžeme tešiť na nadviazanie na príbeh z prvého filmu. O čom teda novinka bude a kedy ju asi uvidíme?

film venom 2

Zdroj: gq.com.au

O čom bude film Venom 2?

O réžiu prvého Venoma (2018) sa postaral Ruben Fleischer, ktorého prechádzajúca tvorba zahŕňa napríklad ikonickú komédiu Zombieland (2009). Z komiksovky od štúdia Sony sa stal obrovský hit, minimálne čo sa zárobkov týka. Celosvetovo si dokázal zarobiť ohromných 856 miliónov dolárov, a to z rozpočtu, ktorý činil “len” 100 miliónov. Pokračovanie teda bolo isté, no mať ho oficiálne potvrdené, to nás potešilo.

O očakávanom pokračovaní sa nám už odhaľujú informácie. Tom Hardy dúfa, že dostane krvavý R-rating, pričom ten by pomohol aj príbehu, ktorý Venom 2 vyrozpráva. Očakávali sme totiž, že sa vráti krvilačný Cletus Kasady (Woody Harrelson), aka Carnage, ktorého sme videli na konci prvého filmu.

Carnage

Zdroj: geektyrant.com

Keď príde na scénu Carnage, mali by sme očakávať odrthnuté hlavy a končatiny. Jeho príchod fanúšikovia predpovedali, no teraz ho potvrdil kameraman Robert Richardson:

“Poslali mi scenár a povedal som si, že jasné, že by som Andymu [Serkisovi] povedal áno, pretože je to Andy, ale aj preto, lebo je úžasný… Myslím si, že to je ešte nepreskúmané, a že to vybuchne. Tento film, predpokladám, že tomu výbuchu napomôže, pretože tu je výnimočná titulná postava Venoma. Teraz však máte Woodyho Harrelsona, ktorý, očividne, príde s vlastným menším výstupom. Takže uvidíme, čo ešte vzíde z kolaborácie Sony a Marvel.

Pokračovanie Venoma sa začne nakrúcať koncom tohto roka, pričom v kinách by sme ho mali vidieť na jeseň 2020. Kameraman sa na premiéru očividne teší, pričom už ani my sa nevieme dočkať. Navyše je tu situácia so zrušením dohody medzi Sony a Marvel, čo by mohlo znamenať, že pre štúdio bude jednoduchšie zrealizovať film Spider-Man vs. Venom.

Tešíte sa na film Venom 2? Vaše názory a predpovede príbehu nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: movieweb.com,

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár