Film Venom 2 zrežíruje predstaviteľ postavy z Marvelu! O koho sa jedná?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Venom (2018) bol obrovským a zároveň neočakávaným úspechom, teda aspoň čo sa zárobkov týka. Po celom svete si zarobil viac ako neuveriteľných 856 miliónov amerických dolárov a o veľký hit išlo aj v Číne, kde sa hrdinským filmom v poslednom čase naozaj darí.

O réžiu prvej časti sa postaral Ruben Fleischer, ktorý má na konte kultovú komédiu Zombieland (2009). Na starosti má aj tohtoročné pokračovanie Zombieland 2: Rana istoty. Pôvodne sa očakávalo, že sa chytí aj réžie filmu Venom 2, no posledné týždne sa klebetilo o najatí iného režiséra. Jeho meno dobre poznáte z hollywoodskej produkcie a dokonca si stihol zahrať aj postavu v Marvel Cinematic Universe.

pokračovanie filmu venom
Zdroj: youtube.com

Kto zrežíruje film Venom 2?

Dámy a Páni, režisérom pokračovania sa oficiálne stáva herec a režisér Andy Serkis! Ten si zahral vo filmoch Avengers: Vek Ultrona (2015) a Black Panther (2018) postavu Ulyssesa Klawa. Táto postava je v komiksoch jedným z hlavných záporákov Black Panthera. Každopádne, Serkis je známy prevažne kvôli iným úlohám.

V sérii Pán prsteňov si strihol Gluma, v trilógii Planéta opíc si zahral hlavnú postavu – Caesara a dokonca sa stihol objaviť aj v ságe Star Wars. Každopádne, Serkis je majstrom a zároveň krstným otcom technológie motion capture, ktorá sa využíva pri natáčaní všetkých postáv vytvorených pomocou počítačových vizuálnych efektov. A pri Venomovi je to veľmi dôležitou súčasťou…

herec andy serkis
Zdorj: cnet.com

Čo sa týka réžie, v tomto odvetví má za sebou len dva celovečerné filmyNádych pre lásku (2017) a Mowgli (2018), ktorý skončil na Netflixe. Každopádne, na réžiu filmu Venom 2 je podľa nás výbornou voľbou. Pri jeho skúsenostiach s technológiou Mo-Cap môže vdýchnuť mimike postáv nový život.

Zároveň bude znovu spolupracovať s hercom Woodym Harrelsonom, ktorý si zahrá hlavného zloducha – Cletusa Kasadyho a.k.a. Carnage. V minulosti si spolu so Serkisom zahrali vo filme Vojna o planétu opíc, kde boli oni nepriateľmi. Film Venom 2 by sa mal začať natáčať už niekedy v priebehu novembra tohto roka, takže sa na hotový film môžeme tešiť už niekedy v roku 2020.

Čo hovoríte na výber režiséra? My veríme, že Serkis zvládne výborne udržať hranicu medzi temnotou a vtipnou stránkou filmu!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -