Filmy

Film Venom od Sony je potvrdený, poznáme aj dátum premiéry! V MCU sa ho teda tak skoro asi nedočkáme

Spider-Man od Sony nieje až tak mŕtvy, ako ste si mohli myslieť! Po pôvodnej Spider-Man trilógii od Sama Raimiho sme sa dočkali dvoch filmov od Sony. The Amazing Spider-Man v hlavnej roli s Andrewom Garfieldom. Ako je dobre známe, tento rok nás čaká už tretia verzia (snáď jedna z posledných) s Tomom Hollandom, Spider-Man: Homecoming. Tú má konečne pod krídlami štúdio Marvel. Sony malo však pre svoj spider-svet ešte pár plánov. Chceli tvoriť spin-off filmy ako napríklad Sinister Six a Venom. A tak aj bude, Sony má šancu na to, dostať Venoma na strieborné plátna!

film venom

Zdroj: screenrant.com

Film Venom sa v kinách ukáže už budúci rok!

Dnes sme sa dozvedeli, že film Aquaman presunul premiéru z 5. októbra 2018 na 21. decembra. Exhibitor Relations nám to prostredníctvom Twitteru tak trocha objasnili. Sony totižto nastavilo filmu Venom premiéru na budúci rok, presnejšie 5. októbra 2018! O scenár sa postarajú Scott Rosenberg & Jeff Pinkner (Jumanji Reboot).

Po vydaní TASM2 v roku 2014, chcelo Sony spraviť filmy Sinister Six na čele s Drew Goddardom a Venom s Alexom Kurtzmanom. Projekty sa však zastavili po tom, čo sa Spider-Man konečne dostal do Marvel univerza. Teraz, po znovuobnovení Venoma sa hovorilo, že režisérom ostane Alex Kurtzman. Sony však potvrdilo, že Kurtzman sa na projekte ďalej nepodieľa a tak poznáme iba mená scenáristov.

Následná oprava, Sony potvrdzuje, že Kurtzman režisérom nebude.

Vlastný Sony vesmír a spojitosť s filmom Life?

Aby sa vám to neplietlo, Venom od Sony nebude súčasťou MCU (Marvel univerza) s Tomom Hollandom. Je ešte otázne, či bude mať Venom úplne vlastný vesmír, alebo sa bude pokračovať v tom z The Amazing Spider-Man. Takže vo filme neuvidíme samozrejme ani Andrewa Garfielda, ani Toma Hollanda ako Spider-Mana. Je len otázkou času než zistíme, či nakoniec uvidíme aj Sinister Six spin-off film, ako bolo plánované.

Screenshot z filmu Life. Naozaj by mohlo ísť o rannú fázu Venoma

Screenshot z filmu Life. Naozaj by mohlo ísť o rannú fázu Venoma, Zdroj: youtube.com

Na internete po tomto oznámení koluje aj nová teória. Ako už možno viete, Sony bude mať o pár dní premiéru nového filmu Life. V tom parta astronautov skúma na stanici ISS novú formu života. Tento mimozemštan sa však veľmi podobá na formu Venoma, ktorú si môžeme pamätať zo Spider-Man 3 od Sama Raimiho. Čo ak sa tieto dva filmy od Sony odohrávajú v jednom vesmíre a vo filme Life donesú Venoma na Zem? Je Life prequel ku Venomovi? Samozrejme, všetko toto sú iba teórie, ktoré však znejú naozaj zaujímavo. Uvidíme..

Venoma teda uvidíme 5. októbra 2018 a o ostatných informáciach o tomto filme vás budeme priebežne informovať!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  1 Comment

  Pridaj komentár