Film Venom od Sony je potvrdený, poznáme aj dátum premiéry! V MCU sa ho teda tak skoro asi nedočkáme

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spider-Man od Sony nieje až tak mŕtvy, ako ste si mohli myslieť! Po pôvodnej Spider-Man trilógii od Sama Raimiho sme sa dočkali dvoch filmov od Sony. The Amazing Spider-Man v hlavnej roli s Andrewom Garfieldom. Ako je dobre známe, tento rok nás čaká už tretia verzia (snáď jedna z posledných) s Tomom Hollandom, Spider-Man: Homecoming. Tú má konečne pod krídlami štúdio Marvel. Sony malo však pre svoj spider-svet ešte pár plánov. Chceli tvoriť spin-off filmy ako napríklad Sinister Six a Venom. A tak aj bude, Sony má šancu na to, dostať Venoma na strieborné plátna!

film venom
Zdroj: screenrant.com

Film Venom sa v kinách ukáže už budúci rok!

Dnes sme sa dozvedeli, že film Aquaman presunul premiéru z 5. októbra 2018 na 21. decembra. Exhibitor Relations nám to prostredníctvom Twitteru tak trocha objasnili. Sony totižto nastavilo filmu Venom premiéru na budúci rok, presnejšie 5. októbra 2018! O scenár sa postarajú Scott Rosenberg & Jeff Pinkner (Jumanji Reboot).

Po vydaní TASM2 v roku 2014, chcelo Sony spraviť filmy Sinister Six na čele s Drew Goddardom a Venom s Alexom Kurtzmanom. Projekty sa však zastavili po tom, čo sa Spider-Man konečne dostal do Marvel univerza. Teraz, po znovuobnovení Venoma sa hovorilo, že režisérom ostane Alex Kurtzman. Sony však potvrdilo, že Kurtzman sa na projekte ďalej nepodieľa a tak poznáme iba mená scenáristov.

Následná oprava, Sony potvrdzuje, že Kurtzman režisérom nebude.

Vlastný Sony vesmír a spojitosť s filmom Life?

Aby sa vám to neplietlo, Venom od Sony nebude súčasťou MCU (Marvel univerza) s Tomom Hollandom. Je ešte otázne, či bude mať Venom úplne vlastný vesmír, alebo sa bude pokračovať v tom z The Amazing Spider-Man. Takže vo filme neuvidíme samozrejme ani Andrewa Garfielda, ani Toma Hollanda ako Spider-Mana. Je len otázkou času než zistíme, či nakoniec uvidíme aj Sinister Six spin-off film, ako bolo plánované.

Screenshot z filmu Life. Naozaj by mohlo ísť o rannú fázu Venoma
Screenshot z filmu Life. Naozaj by mohlo ísť o rannú fázu Venoma, Zdroj: youtube.com

Na internete po tomto oznámení koluje aj nová teória. Ako už možno viete, Sony bude mať o pár dní premiéru nového filmu Life. V tom parta astronautov skúma na stanici ISS novú formu života. Tento mimozemštan sa však veľmi podobá na formu Venoma, ktorú si môžeme pamätať zo Spider-Man 3 od Sama Raimiho. Čo ak sa tieto dva filmy od Sony odohrávajú v jednom vesmíre a vo filme Life donesú Venoma na Zem? Je Life prequel ku Venomovi? Samozrejme, všetko toto sú iba teórie, ktoré však znejú naozaj zaujímavo. Uvidíme..

Venoma teda uvidíme 5. októbra 2018 a o ostatných informáciach o tomto filme vás budeme priebežne informovať!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Hlúpy nápad… hlavne nech to ale neposerú ako v Spider-Manovi 3! Venoma by som však najradšej uvítal o pár rokov v MCU Spider-Manovi (veď bude Infinity War doprdele, nejlepšia cesta ako ho tam doniesť).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -