FilmyTrailery

Vtedy v Hollywoode sa veľkolepo dovalil do slovenských kín!

Film Vtedy v Hollywoode prichádza do kín

Quentin Tarantino. Leonardo DiCaprio. Brad Pitt. Trojica, o ktorej sa bude vo svete ešte dlho hovoriť. Nestáva sa totiž často, že režisér má tak šťastnú ruku pri obsadzovaní hlavných úloh a že herci dostanú toľko voľnosti a dôvery pri ich stvárňovaní. V novinke Vtedy v Hollywoode je spolupráca režiséra s hercami jedinečná, rovnako ako finálny filmový zážitok. A oddnes sa o tom môžete presvedčiť aj v slovenských kinách.

Pravdou je, že film treba vidieť v kine na veľkom plátne, s kvalitným zvukom a v kinosále plnej ľudí, ktorí rovnako ako vy premýšľajú, kam to ten Quentin smeruje. Vtedy v Hollywoode je totiž jeho milostný list jeho srdcovke – filmom a Hollywoodu – a tak si Tarantino dovoľuje trochu inú hru s divákom ako v jeho predchádzajúcich filmoch. 

Film má všetko, čo zvyknú „tarantinovky“ maťoriginálny príbeh aj postavy, čierny humor a majstrovské dialógy – a je tiež bravúrne technicky zvládnutý.

Silný zážitoK

V deviatom filme sa Tarantino divákom prináša príbeh stojaci na silných charakteroch, ktoré sa musia vyrovnať s nenaplnenými snami a očakávaniami, ktoré vekom doľahnú na každého z nás. V Hollywoode 60. rokov je navyše tento boj mimoriadne dramatický, keď úspech a sklamanie idú často ruka v ruke. A to všetko v turbulentnom roku 1969, ktorý navždy zmenil kultúru aj svet.

Vtedy v Hollywoode recenzia

Zdroj: gq.com.au

Už od svetovej premiéry filmu na tohtoročnom filmovom festivale Cannes možno čítať pozitívne recenzie kritikov a reakcie divákov. Celosvetový kritický portál Rotten Tomatoes film hodnotí na 85 %, rovnako ako lokálne CSFD.cz. Keďže film stojí najmä na silných charakteroch, všetci vyzdvihujú neuveriteľné herecké výkony hlavných predstaviteľov, no tiež technické prevedenie a použitú retro muziku. 

Takže stačilo slov, vypnite internet a vyberte sa do kina na originálny príbeh, ktorý právnom vyniká v záplave tohtoročných pokračovaní, remakov a superhrdinských filmov. Vtedy v Hollywoode práve teraz iba v kinách. Na plátna ho prináša spoločnosť Itafilm.

Zdroj: TS Itafilm

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár