Zombieland 2 sa začne natáčať už v januári a tešiť sa môžeme na kompletné pôvodné obsadenie!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Zombieland 2 je potvrdený!

Po dlhých mesiacoch špekulácií sa konečne oznámilo, že sa film Zombieland 2 oficiálne stáva skutočnosťou s návratom hereckého obsadenia – Emma Stone, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg a Abigail Breslin. Nebude chýbať ani návrat režiséra Rubena Fleischera, ktorý sa v poslednej dobe venoval riadeniu Marvel filmu Venom. Hviezdne obsadenie, či už hercov alebo tvorcov, doplnia pôvodní scenáristi Paul Wernick a Rhett Reese.

Scenáristi svoj zatiaľ najväčší úspech zažili pri filme Deadpool. V súčastnosti sa už niekoľko rokov venujú filmu Zombieland 2 a v posledných mesiacoch sa konečne posunuli vpred. Wernick nedávno povedal, že „sedia na informáciach“ a nemôžu nič prezradiť. Taktiež sme sa dozvedeli, že produkcia by sa mohla začať začiatkom roku 2019 v nádeji, že to tvorcovia stihnú ešte pred desiatym výročím vzniku pôvodného filmu.

Do Zombielandu 2 sa vrátia všetci pôvodní herci!
Zdroj: onlyhdwallpapers.com

Návrat hereckých hviezd filmu Zombieland!

Prvá oficiálna správa o tom, že sa vo filme objavia pôvodní herci, je naozaj úžasná. Prezident spoločnosti Columbia Pictures, Sanford Panitch, vydal vyhlásenie o pokračovaní a povedal veľmi dôležitú myšlienku o tom, že sa herci na projekt veľmi tešili. Panitch je taktiež nadšený, že sa na palube projektu nachádza Ruben Fleischer a očakávania na kvalitnú snímku tak začali stúpať. Takto sa vyjadril k celej situácii:

„Toto je jeden z projektov, ktorí chceli fanúšikovia vidieť už dávno. A nikto iný to nechcel vidieť viac ako Emma, Woody, Jesse a Abigail. Sú to naozaj úžasní herci. Myslím si, že chcú urobiť tento film, pretože milujú svoje charaktery. Sme radi, že máme v projekte Rubena. Jeho práca na filme Venom je naozaj neskutočná.“

Zdroj: sporcle.com

Film sa bude opäť orientovať na humorné situácie, kedy sa z Bieleho domu presunieme do srdca Ameriky. Naši hlavní hrdinovia sa postavia proti novým typom zombies, ktorí sa vyvíjali dlhých 10 rokov od prvého filmu. Pripraviť sa môžeme aj na nové postavy, ktoré by mohli zamiešať karty. Natáčanie sa začne v januári 2019 s oficiálnym dátumom premiéry 19. októbra 2019. Všetkým špekuláciám je teda koniec a očakávaná hororová komédia Zombieland 2 pomaly, ale isto prichádza!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -