Stará partia sa vracia v prvom traileri na film Zombieland: Double Tap!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je to priam neuveriteľné, no od prvej časti akčnej komédie Zombieland prešlo už dlhých 10 rokov. Ide o jeden z najlepších filmov zombie žánru a veľa fanúšikov by si povedalo, že tak dobrú komédiu netreba kaziť pokračovaním. V kútiku duše sme však všetci túžili v to, aby sa stará partia ešte raz vrátila na plátna kín.

No a to nám štúdio Sony Pictures už tento október splní! Počas tohtoročnej akcie Comic-Con 2019 v San Diegu sa na svetlo sveta dostal nový plagát, ktorý jasne naznačoval príchod prvého traileru. To sa však nakoniec nestalo. Dočkali sme sa ho až o týždeň neskôr a verte nám, oplatilo sa čakať.

Film Zombieland: Double Tap
Zdroj: movieweb.com

Prvý trailer na film Zombieland: Double Tap

Ako som spomenul vyššie, čakali sme dlhých 10 rokov. Veľa rokov ubehlo aj vo svete plnom zombíkov a je to vidieť hlavne na našom obľúbenom gangu. Samozrejme sa vráti Jesse Eisenberg ako Columbus, Emma Stone ako Wichita, Abigail Breslin ako Little Rock a Woody Harrellson ako Tallahasse.

Z nových tvárí uvidíme Luke Wilsona (Mladosť v ťahu), Zoey Deutch (Prečo práve on?), Rosario Dawson (Daredevil) a Thomasa Middleditcha (Godzilla: Kráľ monštier). A prečo sme teda museli na pokračovanie tak úžasného filmu čakať tak dlhú dobu? Odpoveď je jednoduchá – bolo veľmi ťažké opäť spojiť staré obsadenie.

Počas poslednej dekády sa z nich stali obrovské hviezdy, takže bolo ozajstnou výzvou ich všetkých dostať na natáčanie jedného spoločného filmu. Podarilo sa to režisérovi Rubenovi Fleischerovi (Venom), ktorý sa pred desiatimi rokmi postaral aj o réžiu prvého filmu.

Na svoju starú pozíciu sa vracajú aj scenáristi Rhett Reese a Paul Wernick, ktorí sa od čias prvého filmu stali v Hollywoode naozaj žiadanými. Prispeli k tomu hlavne filmy Deadpool. Celý starý tím sa teda opäť pokúsi zachytiť kúzlo prvého filmu.

Film Zombieland: Double Tap premiéruje v slovenských kinách už 24. októbra 2019! Tak čo, ako sa vám páčil prvý trailer?

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -