Zabudnite na rok 2005. Nadchádzajúca filmová adaptácia hry Doom bude plná krvi a akcie!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Mnohí fanúšikovia hry a filmu Doom sa môžu tešiť Táto filmová adaptácia bude reštartom pôvodného filmu s The Rockom a pripraviť sa máme na poriadne krvavý kúpeľ, o čom svedčia aj najnovšie fotografie. Hra Doom si vo svete vybudovala určité postavenie a nachádza sa v rebríčku najlepších FPS hier. Ak sa však bavíme o filme Doom z roku 2005, niektorým vybehnú slzy smútku. Našťastie pre nás, film nebude mať s tým pôvodným nič spoločné a tvorcovia nám prinesú vernejšiu adaptáciu milovanej hry.

Réžiu mal na starosti Tony Giglio a teraz, keď produkcia zbalila posledné „kufre„, tvorca zverejnil prvé fotografie priamo z filmu. Na jednej z nich môžeme vidieť herečku Amy Manson, ktorá si zahrá jednu z hlavných úloh. Na druhej fotografii sa nachádza len prázdna chodba plná krvi. Celý výrobný tím ide pravdepodobne na istotu a veľká vďaka patrí aj najnovšej hre Doom, ktorá vyšla v roku 2016. Tá si po kritickej stránke odniesla pozitívne hodnotenia a taktiež si zarobila poriadny balík peňazí.

zdroj: twitter

Filmová adaptácia hry Doom prichádza!

Vo filme sa taktiež objaví aj Nina Bergman, ktorú sme si mohli všimnúť v kultových filmoch Sharknado. Tá nám ešte v apríli prezradila, že natáčanie sa väčšinu času odohrávalo v Bulharsku. Nezabudla sa vyjadriť ani na stranu režiséra, ktorého popísala slovami „super cool„. Na otázku, či sa bude dať nadchádzajúci film porovnávať s jeho predchodcom, odpovedala jednoznačne:

„Bude to oveľa lepšie.“

View this post on Instagram

🔫

A post shared by Manse (@amymanson) on

Oficiálna stránka filmu nám to celé dala do poriadku a potvrdila, že film z roku 2005 nebude mať nič spoločné s prichádzajúcou filmovou adaptáciou. A to je presne to, čo chceli všetci fanúšikovia počuť. Zatiaľ sme sa síce nedozvedeli, kedy film zažije svoju premiéru, ale to by sa mohlo zmeniť už čoskoro. Doom je predsa len legendárnou hrou a takýto film by mohol uspieť. Dáte mu šancu?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -