Filmová adaptácia hry Uncharted s Tomom Hollandom dostala dátum vydania!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už som sa bál, že nikdy nebudem mať možnosť napísať tento článok. Filmová adaptácia hry Uncharted od štúdia Sony totižto už roky prechádza rôznymi problémami. Neuveríte, no tento projekt bol oznámený ešte späť v roku 2008! Medzitým sa na ňom stihli vystriedať režisérske mená ako David O. Russell, Neil Burger či Shawn Levy.

Od januára sa však na tomto poste nachádza režisér Dan Trachtenberg, ktorý má na konte filmy ako Noc v múzeu alebo Ulica Cloverfield 10. Podobne bol na tom aj scenár, ktorý sa počas rokov hneď niekoľkokrát prepisoval. Ďalším problémom bolo obsadenie hlavnej úlohy, s ktorou sa spájali tváre ako Mark Wahlberg, Nathan Fillion či Chris Pratt.

film uncharted
Zdroj: screenrant,.com

Filmová adaptácia hry Uncharted prichádza

Ako už ale určite viete, mladšiu verziu dobrodruha Nathana Drakea stvárni herec Tom Holland. Ten svoje herecké kvality potvrdil ako najnovší Spider-Man, takže sa určite nemáme čoho báť. Veríme, že sa z tejto postavy raz stane ikona ako Indiana Jones alebo Lara Croft.

Každopádne, najnovšie informácie prezrádzajú, že sa filmu dočkáme tesne pred Vianocami budúceho roka. Presný dátum je stanovený na 18. december 2020, čím bude priamo konkurovať filmu West Side Story od legendárneho režiséra Stevena Spielberga. Sme teda naozaj zvedaví, či štúdio Sony svoje sľuby dodrží a film zas a raz nepresunie.

Film Uncharted
Zdroj: gamezone.com

Je veľmi zaujímavé, že sa Uncharted posunul vpred iba chvíľu na to, čo Sony oznámilo otvorenie vlastných filmových štúdií na adaptáciu PlayStation hier do filmov a seriálov. Pravdepodobne teda pôjde o prvý z nich. V budúcnosti sa tak môžeme dočkať aj projektov ako The Last of UsMetal Gear SolidGod of WarCrash BandicootHorizon Zero DawnDetroit: Become Human či Until Dawn.

Príbeh sa tentokrát zameria na mladšiu verziu zlodeja a dobrodruha Nathana Drakea – podobnú, ako sme videli v tretej časti hry. O filme Uncharted sme sa rozpisovali už mnohokrát, pokiaľ si teda chcete prečítať niečo viac, stačí navštíviť toto vlákno.

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -