December bol plný parádnych filmových trailerov! Čo všetko sme videli?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Filmové trailery v decembri 2018

Každý poriadny fanúšik filmov vie, že v decembri neprichádzajú iba klasické Vianoce. Posledný mesiac v roku je totižto každoročne tým najplodnejším, teda čo sa filmových ukážok týka. Vždy ich prichádza veľké množstvo a my si tak počas celého decembra užívame trailery na tie najočakávanejšie filmy.

Poďme si teda zhrnúť, čo všetko nám tento mesiac priniesol v roku 2018. Samozrejme dúfame, že do konca roka ešte niečo uvidíme. Čakáme hlavne na trailery ku Spider-Man: Far from Home, Shazam, X-Men: Dark Phoenix, Star Wars IXĽadové kráľovstvo 2AladdinHobbs & Shaw či John Wick 3: Parabellum. Myslíte, že niektorý z nich uvidíme ešte tento rok?

Captain Marvel

December začal naozaj zhurta, a to druhým trailerom na najbližší film zo sveta Marvel Cinematic Universe – Captain Marvel. Nová ukážka nám ponúkla oveľa lepší pohľad na príbeh filmu a taktiež aj epickú akciu. Pokiaľ si o ňom chcete prečítať viac, určite kliknite na tento odkaz.

Avengers: Engame

O pár dní neskôr sme sa dočkali traileru, ktorý za prvých 24 hodín trhal historické rekordy. Marvel nás konečne vypočul, prestal nás naťahovať a vypustil do sveta vôbec prvý trailer na film Avengers: Endgame, v ktorom sme sa zároveň dozvedeli názov filmu. Tento trailer sme podrobne rozobrali v článku, ktorý nájdete tu.

Brightburn

Na druhý deň nasledovala odpoveď režiséra Jamesa Gunna na všetky komiksové filmy. Po jeho vyhadzove od Disney sa totižto pustil do hororu pre Sony, v ktorom je hlavnou postavou zlý Superman. Teda aspoň ho pripomína. Film Brightburn sa totižto pozrie na mimozemské dieťa, ktoré miesto nádeje šíri strach a smrť. Viac informácii sa dozviete v tomto článku.

Godzilla: King of the Monsters

Podľa našich očakávaní dorazil aj druhý trailer na film Godzilla: King of the Monsters. Ten nám v plnej kráse predstavil monštrá Mothru, Rodana a Kráľa Ghidoraha! Taktiež sme zistili, že sa vo filme budú nachádzať aj iné monštrá a Godzilla sa Ghidorahovi postaví hneď dvakrát. Väčší boj sa odohrá pri deštrukcii vo Washingtone. Viac o traileri nájdete tu.

Hellboy

Pár dní dozadu prišiel aj vôbec prvý trailer na reštart Hellboya, ktorý sa dočkal naozaj záporných hodnotení. Divákom sa zatiaľ vôbec nepáči prehnaný humor a taktiež ani výzor samotného Hellboya, ktorého tentokrát stvárňuje David Harbour (Stranger Things). Čo naň hovoríte vy? Celý článok s trailerom si môžete prečítať na tomto odkaze.

Men in Black: International

V poslednom novom traileri prichádzajú Chris Hemsworth a Tessa Thompson loviť mimozemšťanov. Nie však ako Thor a Valkyria, ale ako agenti vo filme Men in Black: International. Nejedná sa o reštart pôvodnej série, ale jednoducho o pohľad do iného kúta sveta. Okrem nich vo filme uvidíme aj hercov ako Liam Nesson či Kumail Nanjiani. Viac nájdete tu.

Ďalšie trailery, ktoré stoja za zmienku
Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -