Filmový rok 2018 zostrihaný do jedného dychberúceho videa! Na čo sa môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Filmový rok 2018 v jednom videu

Rok 2018 sa práve začal a to znamená iba jedno – Máme pred sebou nespočetne veľa filmov! Tak ako každý rok, tak aj tento si bude mať z čoho vyberať snáď každý. Obrovské filmové štúdia nám ukážu ich pokračovania, uvidíme však aj mnoho indie filmov, animákov, knižných adaptácii a podobne. Pokiaľ si chcete prečítať o najočakávanejších filmoch roka 2018 podľa nás, určite klikajte na tento odkaz. Pokiaľ je vám však bližšia video forma, určite ostaňte pri tomto článku. Teraz sa spolu totižto pozrieme na jedno excelentné video, ktoré nám zhrnulo snáď všetky bomby, na ktoré sa môžeme tešiť.

Toto video slúži ako trailer na všetky očakávané snímky tohto roka. jeho názov je Coming Soon: 2018 vytvoril ho YouTuber s menom Neevon M. Vo videu môžeme vidieť viac ako 70 postrihaných trailerov, ktoré boli doteraz vydané. Aj keď v ňom bolo použitého takto veľa materiálu, stále trvá iba 3:32 – Tak predsa väčšinou trvajú aj normálne trailery na filmy. Avšak, to čo sa do neho zmestilo je neuveriteľné, dychberúce a neviem ako vy, no ja som mal počas celého videa zimomriavky. Jednoducho, budete mať filmový rok 2018 na dlani. Všetky použité klipy k sebe krásne sedia a celé to vyzerá ako trailer na jeden naozaj, naozaj drahý film.

A aké filmy sa v tomto videu ukázali? Samozrejme, vidíme tam Avengers: Infinity WarPacific Rim: Uprising, Rodinka Úžasných 2 alebo Jurassic World: Fallen KingdomNiektoré zábery sú aj z filmov ako Alita: Battle Angel, Mortal Engines, Rampage, The New Mutants alebo Black PantherNemôžeme samozrejme zabudnúť ani na originálne projekty ako Annihilation, Isle of Dogs, Early Man a 12 StrongKaždopádne, video si musíte pozrieť sami. Ktoré filmy vám tam chýbali a na ktoré sa tešíte najviac?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -