Filmový svet V zajatí démonov sa rozrastá! Aké ďalšie novinky nám odhalilo štúdio Warner Bros. a kedy si ich pozrieme?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Warner Bros. konečne oznámilo vydanie niekoľkých filmov a to vrátane toho nového z univerza The Conjuring (V zajatí démonov). Taktiež sa dozvedáme o príchode novej sci-fi komédie od režisérky Melissy McCarthy. Okrem iného sa môžeme pripraviť na kriminálnu drámu, v ktorej si zahrá hviezdny Michael B. Jordan! Kedy si projekty pozrieme?

mníška
Zdroj: nerdvana.com

Filmový svet V zajatí démonov sa rozrastá!

Najprv sa vrátim k nadchádzajúcemu filmu z prostredia V zajatí démonov, ktorého dátum padol na 3. júla 2019. Najnovší horor bude čeliť aj nemalej konkurencii, pretože len o dva dni neskôr (5. júla) vychádza pokračovanie filmu Spider-Man: Návrat domov od štúdií Sony a Marvel. Ale akého filmu sa to vlastne dočkáme? V súčastnosti vieme len o dvoch pripravovaných projektoch, a to V zajatí démonov 3 a The Crooked Man. Oba počiny sú v štádiu vývoja a preto je zatiaľ záhadné, čo ďalšie si pre nás tvorcovia pripravili.

Warner Bros. a New Line dosiahli so sériou filmov V zajatí démonov obrovský úspech. K dnešnému dňu zarobili viac ako 1,2 miliardy dolárov. Ide o jeden z mála novovzniknutých filmových svetov, ktoré sa dokázali v preplnenom svete kinematografie uchytiť. Niet sa teda čomu čudovať a pomaly sa môžeme začať pripravovať na nadchádzajúci počin Mníška, ktorý by mal odštartovať novú sériu. Tento horor si budeme môcť na striebornom plátne vychutnať už 6. septembra.

Zdroj: frontrowfeatures.com

Medzi ďalšie vydania štúdia patrí aj spomínaná sci-fi komédia Super-Intelligence. Režisérka Melissa McCarthy bude po dlhšej dobe spolupracovať so svojim manželom Benom Falconom. Dátum vydania by mal spadať na rok 2019, len pár dní predtým, ako nás všetkých stiahne do kina Star Wars 9. Na zozname sa taktiež nachádza film Just Mercy (17. január 2020), v ktorom si zahrá Michael B. Jordan. Film sa zameria na muža, ktorý bol neprávom obvinený z vraždy. O réžiu sa v tomto prípade postará Destin Daniel Cretton, ktorý je známy pre svoje filmy Dočasný domov (2013) a The Glass Castle (2017).

Všetky tieto novinky pochádzajú priamo zo štúdia a bude zaujímavé sledovať celý vývoj. Na ktorý z nadchádzajúcich projektov sa tešíte najviac?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -