Filmy, ktoré zaručene nepozerajte s rodičmi

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Filmy, ktoré nepozerajte s rodičmi

Určite sa Vám už stal ten trápny moment, keď ste si pustili nejaký nechutný film [Nezáleží na tom v akom slova zmysle], a prišli k Vám rodičia pozerať ho s vami. A vy ste sa modlili za to, aby odišli. A potom prišla prvá zlá scéna. A vy vidíte na očiach vašej mamy alebo otca, že ako je možné, že pozeráte takýto film. My sa pozrieme na 5 filmov, ktoré sú síce žánrovo odlišné, no ani jeden z týchto filmov by ste nemali pozerať s rodičmi. A to z piatich rôznych dôvodov.

  1. Sharknado

Absolútna legenda Hollywoodu. Z najmenej rozpočtového hollywoodskeho filmu sa z toho vyvinul dobrý meme, ale možno raz, pri diele 420 to získa aj oskara. Pretože čím novší diel, tým väčší rozpočet. Tento film nepozerajte zo svojimi rodičmi, pretože sa budete hanbiť za svoju existenciu. Pretože za čias vašich rodičov, ak vznikli nejaké trápne nízkorozpočtové hollywoodske filmy, alebo paródie, tak z toho aspoň bol nejaký ten kult. Toto je tiež niečo, z čoho sa pomaly stáva niečo väčšie, ale už to nie je tak efektívne ako kedysi.

Sharknado

  1. Wolf of Wall street

Toto je No. 1. Absolútne najlepšie zapadajúci film do tohto článku, pri ktorom sa budete cítiť úplne najhlúpejšie. Leonardo DiCaprio aka Jordan Belfort aka Vlk z Wall street aka Terminátor. Tento film je o tom, ako sa z Jordana Belfortam stane z ničoho najlepší maklér na Wall Street. Jordan Belfort predstavoval revolúciu na Wall street. Aj keď nie v úplne pozitívnom slova zmysle. Tento film bol trojhodinový epos od Martina Scorseseho plný drog, sexu a peňazí. A nahej Margot Robbie. A úprimne, potrebujete niečo viac? Lebo vaši rodičia by toho asi potrebovali trošku menej.

The Wolf of The Wall Street

  1. Swiss Army Man

Toto by ste nemuseli s rodičmi pozerať z veľmi špecifického dôvodu. Nie že by bol tento film zlý. Práve naopak, je príliš dobrý. A preto je horúci kandidát na najväčšie sklamanie medzi týmito piatimi filmami, pretože toto Vaši rodičia s prehľadom zvládnu. No keď som to pozeral ja, bolo to trápne pre mňa. Pretože tento film bol dojemný tak bizarným spôsobom, že sa mi púšťali slzy na očiach. To by mohlo byť pred rodičmi úplne divné, že prečo ich dieťa je dojaté z takej bizarnosti. Našu recenziu na tento film si môžete prečítať tu.

Swiss Army Man

  1. [REC]

Tak tento film zaručene nepozerajte s rodičmi. Síce ak im poviete žáner, tak pôjdu preč sami. Takže by sme radili začať práve touto informáciou: Je to horor. To je všetko. 90% rodičov nemajú radi horory. A ani nechcú, aby ste ich vy pozerali. Pretože budete mať nočné mory, či podobné bludy. Samozrejme Vám to je jedno, a aj tak si to pozriete, ale Vaši rodičia mali pravdu. Tento horor je už špička ľadovca, čo sa hororov týka. A má to aj rovnako dobré pokračovanie. Čo je viac zábavnejšie, keď po prvom diele poviete rodičom, že idete pozerať dvojku.

REC

  1. Sausage Party

Na tomto „filme“ som bol v kine. Stáli sme v rade. S nami stálo v rade aj mnoho detí, ktoré kričali po svojich rodičoch, aké super to bude. Animák pre celú rodinu. Alebo aj nie? Každopádne dva dni po tom, čo som na tom bol v kine distribútor našich lokálnych kín posunul vekovú hranicu až na 18+. A ak si to pozriete, pochopíte prečo. Pretože animák, ako toto, ste nevideli. A ak sa to rozhodne pozerať s rodičmi, tak si to najprv pozrite sami. Ako generálku. A potom zavrhnete nápad pozerať to s rodičmi.

Sausage Party

Foto: variety.com, cinemablend.com, theknockturnal.com, ssx12345.deviantart.com, ign.com, 1920x1080hdwallpapers.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -