Siete kín CINEMAX a Cinema City otvárajú svoje brány. Aké filmy si pozrieme počas prvého víkendu?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Kiná na Slovensku dostali zelenú. Vo väčšine okresov môžu otvoriť s obmedzeniami, ktoré sa odvíjajú od farby daného okresu. Situácia na Slovensku sa zlepšuje, vďaka čomu do kinosál zasadneme už budúci týždeň. Za protipandemických opatrení si vychutnáme zameškané filmy. Potrebné bude rúško alebo respirátor, predaj a konzumácia občerstvenia sa odvíja od daných prevádzok. Podmienkou tiež bude dodržiavať určité rozostupy.

Vo štvrtok, 27. mája

Radostnú novinku pre filmových fanúšikov ako prvá zverejnila sieť kín Cinema City. Kinosály v bratislavskom Auparku, Eurovea a VIVO! otvárajú svoje brány už budúci štvrtok, 27. mája. Najväčšia sieť kín na Slovensku CINEMAX tiež láka na otvorenie s rovnakým dátumom. Pre portál EMEFKA poskytli nasledovné vyjadrenie:

„Momentálne pripravujeme kiná siete CINEMAX na otvorenie. Rokujeme s distribútormi, s dodávateľmi, pripravujeme sa na dodržiavanie všetkých opatrení a veríme, že budeme môcť našim divákom priniesť MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK už vo štvrtok, 27. mája.“

Filmy v kinách

Na hlavných stránkach CINEMAX tiež vidíme, že premiéry sú naplánované na 27. mája. Počas prvého víkendu si tak užijeme bojovku Mortal Kombat, filmovú adaptáciu hry Monster Hunter alebo hranú verziu Tom a Jerry. Z nedávnych Oscarov si pozrieme Nádejnú mladú ženu a víťaznú snímku Krajina nomádov.

Úplné novinky si užijeme od 3. júna. Premiéru si odbije očakávaný horor V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol alebo hraná disneyovka Cruella. V rovnaký deň sa uvedenia do kín dočká animovaná Duša od Pixar.

Predaj občerstvenia

Budeme si môcť zakúpiť aj kýbeľ pukancov alebo nachos, a liter koly? Podľa slov Cinema City bude konzumácia občerstvenia povolená. Na jedlá a nápoje v ostatných kinách si pravdepodobne budeme musieť počkať.

O týždeň otvárame a už sa vás nevieme dočkať. Popcorn, nachos a tie najlepšie filmové novinky vás čakajú v CINEMA CITY.

Na ktoré filmy v kinách počas otváracieho víkendu sa tešíte najviac? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: emefka.sk, cine-max.sk, facebook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -