Slováci si filmy Venom a Zrodila sa hviezda absolútne zamilovali! Budú to noví rekordmani?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Slováci si filmy Venom a Zrodila sa hviezda absolútne zamilovali!

Koho by napadlo, že práve október by nám v našich kinách mohol priniesť dva obrovské hity. Ešte k tomu s titulmi, ktoré by na úspešné asi nikto netipoval. Na čo teda Slováci chodili najviac tento mesiac? Najnavštevovanejším filmom sa totiž stala Marvelovka, ktorá však ešte nemôže pevnými nohami stáť vo svete Avengerov, keďže ju robí iné štúdio. Hovoríme tu samozrejme o filme Venom.

Venom

Ak sa náhodou niekoho teraz spýtate, či už zašiel na Venoma, asi ani nemusíte čakať na odpoveď. Jednoznačne vám odpovie áno, keďže na našej pôde si tohto symbiontského anti-hrdinu prišlo pozrieť až 100 000 divákov, čo ho už teraz zaraďuje medzi naše najnavštevovanejšie počiny. Ak budú teda takéto výsledky rovnako priaznivé aj z iných kútov sveta, je viac než možné, že sa pokračovaní predsa len dočkáme.

Tie určite majú tvorcovia zapísané ako možné projekty, keďže herca Toma Hardyho zapísali až na tri filmy s Venomom. Budú však aj s naším obľúbeným hrdinom Spider-Manom? To zatiaľ nikto presne netuší, no sám herec tvrdí, že jeho stretnutie s pavúčim mužom bude v istú dobu nevyhnutné. Každopádne, ak sa vám nechce na ich stretnutie toľko čakať, nový Spider-Man k nám dorazí už tento december a to rovno s niekoľkými verziami seba samého, len z paralelných svetov.

Do kín totižto príde film Spider-Man: Pararelné svety, ktorý nám ukáže zatiaľ nevidenú animáciu od štúdia Sony. No a pokračovanie toho hraného hitu so Spider-Manom si potom užijeme budúce leto vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova, v ktorom sa ako záporák ukáže herec Jake Gyllenhaal.

Zrodila sa hviezda

Slovákov však neoslovila len temná komiksovka s Venomom, ale aj malinký hudobný hit s Bradleym Cooperom a Lady Gagou. Práve títo dvaja totižto hviezdia v novej adaptácii svetoznámeho príbehu A Star is Born. Táto verzia sa však už teraz môže zapísať ako najúspešnejšia, keďže za celé štyri týždne ju v našich kinách videlo už 94 045 divákov.

Je to absolútne nečakaný výsledok, keďže spočiatku tomuto projektu takmer nikto neveril. Bradley Cooper sa totiž po prvýkrát vo svojom živote postavil za kameru ako režisér a Lady Gaga zase pred kameru ako hlavná herečka. Ich spoločné piesne však museli očariť naozaj mnohých ľudí, keďže ich hlavná pieseň Shallow momentálne trhá všetky rebríčky v USA ale aj v našich slovenských trendoch na YouTube.

Oba filmy sa momentálne hrajú v našich kinách.

Čo hovoríte na čísla zo slovenských kín? Verili ste týmto projektom? Myslíte si, že návštevnosť divákov ešte rapídne stúpne? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: TS Continental Film; TS Ita Film

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -