Finále 7. sezóny univerzitnej ligy UniCup v hrách CS:GO a League of Legends prichádza!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Do súbojov v CS:GO a League of Legends sa pustia tímy univerzít EUBA, TUKE, UNIZA, STU, UCM a UPJŠ. Celkovo sa predstaví 8 najlepších tímov sezóny.

Kvalifikačné súboje v premiérovom formáte siedmej sezóny UniCupu sú za nami. Univerzitné tímy započali svoju cestu na univerzitnú trón v októbri a o víťazovi sa rozhodne počas nasledujúcich dvoch víkendov.

CS:GO

Finále 7. sezóny UniCup
Zdroj: unicup.sk

Prvými kvalifikovanými tímami sa z októbrového finále stali UCM TEDI Bears Indigo a Esport UPJŠ. Oba tímy sú taktiež finalistami minulej sezóny, kedy si však o niečo lepšie viedol tím UCM, a rovnako tomu bolo aj v mesačnom finále.

Túto dvojku z novembrového finále doplnia Esport STUBA a Esport TUKE. Tu sa lepšie vo finále darilo Bratislavčanom.

League of Legends

Finále 7. sezóny UniCup
Zdroj: unicup.sk

V druhej hre neuvidíme ani jedného z finalistov minulej sezóny. Víťazný tím UKF E-sports sa nedokázal prebojovať z prvého mesačného finále a UCM TEDI Bears Sigma sa aj napriek účasti v TOP 4 októbra aj novembra taktiež nedokázali presadiť.

Postupujúcou dvojicou októbra sa stali EUBA Esport A a UNIZA Herolds. Prvý seed drží tím z EUBA. V tomto mesiaci ich do finálového počtu doplnili ESTUBA a Esport TUKE. Lepšiu miestenku aj tu drží tím z Bratislavy.

Sledujte finálové víkendy naživo

Finálové zápasy sa budú odohrávať vo formáte Double Elimination BO3. Súboje sa budú konať počas dvoch víkendov, 3.-4.12. a 10.-11.12. od 15:00.

Soboty budú patriť CS:GO a nedele League of Legends. Komentované zápasy budú prebiehať naživo na Twitchi UniCupSVK.

Zdroj: TS unicup.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -