Na toto nie je nikto pripravený. Legendárny seriál Netflixu definitívne končí, finále bude stáť za to (trailer)

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Finálny trailer na poslednú sériu The Umbrella Academy

Aktualizované 10. júla 2024: Všetko sa raz musí skončiť a pre divákov je nesmierne ťažké povedať zbohom (vyše) štvorročnej púti s rodinou Hagreevsocov. Budúci mesiac však dostaneme štvrtú a záverečnú sériu a tak Netflix prináša úplne posledný trailer na The Umbrella Academy. Tentoraz však nebudú zachraňovať od apokalypsy iba jediný svet, ale hneď viaceré.

Ben, ktorý je za záhadných okolností stále nažive, je kľúčom. Musia ho vyhľadať a ochrániť cesty medzi jednotlivými univerzami. Bez svojich schopností (aj keď je zrejmé, že ich budú postupne nachádzať) musia vyhľadať akúkoľvek pomoc, akú vedia. A že pôjde o poriadne prípady.

Ak by sme si mysleli, že seriál poskytol doteraz šialené vizuály, tak nová ukážka dokazuje, že sme ešte nič nevideli. Úplný záver si budeme môcť pozrieť na Netflixe 18. augusta.

Pôvodný článok

Netflix dnes priniesol ukážku, na ktorú čakalo nemalé množstvo fanúšikov. Prináša trailer na štvrtú sériu The Umbrella Academy s veľmi netradičnou rodinou a skupinou superhrdinov. Po tom, čo odvrátili niekoľko apokalýps, sa vydajú do poslednej časovej línie, v ktorej prežijú najšialenejšiu cestu ich životov – a to je naozaj čo povedať.

Záver tretej série nám ukázal Hargreevsovcov, ktorí sa dostali do reality, v ktorej nedisponujú svojimi špeciálnymi schopnosťami. Podnietilo ich to, aby sa vrátili k normálnym životom. Vyzerá to však, že to nevydržalo dlho. Ich niekdajší adoptívny otec Reginald (Colm Feore) vystupuje z tieňov v ríši, ktorú si vybudoval.

Bude Reginald na zápornej strane?

Pôvodne chcel len život, v ktorom by mohol byť opät so svojou milovanou Abigail (Liisa Repo-Martell). Zvrhol sa však v despotu a je teda dosť možné, že práve on bude záporákom série.

Z popisu deja vieme, že doň vstúpi aj záhadná organizácia známa ako The Keepers. Prichádzajú s vlastnými zámermi a práve kvôli nim sa musia dať Hargreevsovci opäť dohromady aj bez svojch síl.

the umbrella academy 4. séria
Zdroj: Netflix

Hargreevsovci (takmer) bez svojich schopností

Podtitulková scéna tretej série ukázala, že tu ešte existuje Sparrow Ben (Justin H. Min), ktorého naplno vidíme ukazovať schopnosti. Záblesk z nich ukáže aj Viktor Hargreeves (Elliot Page). Zvyšok rodiny sa však stal o niečo menej zvláštnym. Bude medzi nimi Luther (Tom Hopper), Klaus (Robert Sheehan), Päťka (Aidan Gallagher), Diego (David Castañeda) a samozrejme aj Lila (Ritu Arya).

Vieme, že okrem zmienených sa pridajú aj záhadní profesori, ktorí sú posadnutí rodinou. Bude to manželský pár Jean a Gene Thibedauovci, ktorých stvárnia skutoční partneri Megan Mullally a Nick Offerman. Zatiaľ v nešpecifikovanej roli pribudol aj David Cross.

4. séria the umbrella academy
Zdroj: Netflix

Finále bude ešte šialenejšie

Trailer na finále The Umbrella Academy nám ukazuje nielen najobľúbenejšie súčasti seriálu, ale pridáva ešte viac šialenosti. Cestovanie v čase je samozrejmosťou, nekompromisná akcia nechýba a Santa Claus so zbraňami je len čerešnickou na torte. Jedinou nevýhodou je, že sa na streamovacej službe objaví až 8. augusta.

Páči sa vám trailer na záver seriálu? Očakávate tú najlepšiu sériu Umbrella Academy? Ako si myslíte, že Hargreevsovci získajú sily a proti komu budú stáť? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: collider.com; screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -