Už túto sobotu sa uskutoční veľký Clash Royale turnaj Red Bull M.E.O.!

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Veľké finále už túto sobotu!

Už túto sobotu sa uskutoční finálový turnaj organizovaný Red Bullom a ESL s oficiálnym názvom Red Bull M.E.O. by ESL Czech Republic & Slovakia. Zasúťažiť si v populárnej mobilnej hre Clash Royale tak budú môcť len tí najlepší!

Red Bull M.E.O.
Zdroj: Janne Maljanen / Red Bull Content Pool

5 mesiacov driny, jeden víťaz.

Už do tohto dátumu prebehlo niekoľko kvalifikácií, vďaka ktorým sa hráči prebojovali do sobotného finálového turnaju. Ten sa odohráva 1.12.2018 v offline podobe. Hráči tak budú hrať na jednom mieste, hneď vedľa seba. Samotná akcia je bohužiaľ pre divákov uzavretá a preto si ju nebudeme môcť vychutnať z tesnej blízkosti.

Z offline finále sa neskôr vyberie najlepší český hráč ako aj najlepší slovák. Títo dvaja hráči sa potom v januári stretnú na globálnom finále v Nemecku, kde sa bude súťažiť vo veľkom štýle aj s hráčmi z ostatných krajín. V globálnom finále sa po piatich mesiacoch súťaženia stretnú víťazi až z 36 zemí, ktorí sa budú chcieť pobiť o titul najlepšieho hráča Clash Royale.

Red Bull M.E.O.
Zdroj: Giovanni Seghizzi / Red Bull Content Pool

Kde si zápasy budeme môcť užiť my?

Ak ste fanúšikom e-športov a to najmä Clash Royale, tento turnaj si budete môcť užiť aj z pohodlia domova, za streamom a možno aj s dobrým Red Bullom v ruke. Stream si budete môcť vychutnať na tomto odkaze. Ak však neviete od kedy stream sledovať, tak si ho nalaďte už o 11:00, kedy bude samotný turnaj začínať. O 13:30 by podľa harmonogramu malo začínať Play off, o 17:15 očakávané grand finále a o 18:00 sa celý stream zakončí vyhlásením. Tak čo, prídete hráčov podporiť aspoň na stream?

My dúfame, že sa uvidíme aspoň na streame a uvidíme vás fandiť svojmu obľúbencovi. Nech vyhrá ten najlepší!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -