REKLAMA

Tento článok obsahuje SPOILERY! Pokiaľ ste teda nové diely seriálu nevideli, článok si odložte na neskôr.

Je to tu! Veľkolepé finále, na ktoré sme čakali. FOX nám prináša nové promo a fotky, ktoré nám odhaľujú to, čo môžeme očakávať v poslednej časti štvrtej série fanúšikmi milovaného Gothamu. Krátke promo nám odhaľuje, že v poslednom dieli sa toho stane naozaj veľa. Ako sme už mohli vidieť, Ra’s al Ghul sa opäť vracia a s ním aj veľká skaza. Dozvedáme sa, že Selina nie je mŕtva, no jej osud nám zatiaľ nie je jasný. Video nám taktiež prináša veľkú referenciu na film The Dark Knight Rises. Finále štvrtej série Gothamu si budeme môcť pozrieť už 17. mája, respektíve u nás 18. mája.

REKLAMA

finále štvrtej série Gothamu
Zdroj: youtube.com

Finále štvrtej série Gothamu

Z toho čo vieme, finálna epizóda s názvom “A Dark Knight: No Man’s Land” je popisovaná následovne: Jeremiah varuje skeptického Gordona o tom, že do Gothamu prichádza opäť ďalšia skaza. Gordon je tak nútený spraviť potenciálne zničujúce rozhodnutie. Medzi tým, Barbara zhromaždí tím, aby si zabezpečila svoje miesto v podsvetí a dokázala, že sa nedá veriť naozaj nikomu. A konieckoncov, Bruce je nútený zmieriť sa s budúcnosťou.

Obsadenie seriálu

V štvrtej sérii Gothamu sme doposiaľ videli hviezdy ako Ben McKenzie (detektív James Gordon), Donal Logue (Harvey Bullock), David Mazouz (Bruce Wayne), Morena Baccarin (Leslie Thompkins), Sean Pertwee (Alfred), Camren Bicondova (Selina Kyle/budúca Catwoman) a Chris Chalk (Lucius Fox). Nemôžme zabudnúť ani na úžasných záporákov. Na čele sa objavil Robin Lord Taylor (The Penguin), ďalej Cory Michael Smith (Edward Nygma/the Riddler), Drew Powell (Butch Gilzean/Solomon Grundy) a Alexander Siddig (Ra’s al Ghul). Samozrejme medzi nich patrí aj Cameron Monaghan, ktorý zo začiatku série hral Jeroma Valesku, no po novom stvárnil jeho dvojča – Jeremiaha Valesku. Spoločne s nimi sa objavili aj krásne herečky, a to Erin Richards (Barbara Kean), Jessica Lucas (Tabitha Galavan) či nová a charizmatická Crystal Reed (Sofia Falcone).

Gotham je založený na postáv od DC, za produkciou seriálu stojí spoločnosť Warner Bros. Television. Výkonnými producentmi show sú Bruno Heller, Danny Cannon a John Stephens.

Ako podľa vás vyvrcholí finále Gothamu? Stane sa Bruce konečne Temným rytierom? Napíšte nám vaše názory do komentárov!