Marvel nás oklamal. Deadpool 3 dostal nový trailer s nečakaným odhalením

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Finálny trailer na film Deadpool & Wolverine

Aktualizácia 19. 07. 2024: Necelý týždeň pred oficiálnou premiérou si pre nás Marvel prichystal poriadnu lahôdku a prinášajú finálny trailer na film Deadpool & Wolverine. Veľká jeho časť sa nesie v prekvapivo emotívnej rovine, keď si pripomíname, akým je Logan hrdinom a X-Menom.

Nakrátko vidíme v traileri aj dcéru Wolverina Lauru, respektíve X-23 a je to jasné – jej herecká predstaviteľka Dafne Keen klamala, keď hovorila, že sa vo filme neukáže.

Dostávame aj odkazy na iných mutantov, zatiaľ slovné. Aj oni samotní chceli vidieť hrdinu Hugha Jackmana v jeho ikonickom kostýme. Tu však pôjde aj o záchranu tých, ktorý Wade miluje. Kruh jeho najbližších sa však rozrastie o ďalšie verzie jeho samotného a konečne dostávame poriadny náhľad na celé telo Lady Deadpool. Zatiaľ stále v maske. Naplno sa však ukáže, spolu s ostatnými prekvapeniami už čoskoro. Premiéra nás čaká 25. júla.

Pôvodný článok

Od Marvelu (a opäť neprekvapivo zo sociálnych sietí Ryana Reynoldsa) prichádza nová ukážka na film Deadpool & Wolverine. Je síce len minútu dlhá, ale fanúšikov pripravuje na dôležitý moment, na ktorý čakali dve dekády. S návratom jednej z postáv sa totiž chystá na dôležitý súboj.

Vieme, že v tomto filme bude Wade Wilson povolaný agentúrou Time Variance Authority, aby zachránil filmový vesmír od Marvelu. Spolu s ním prichádza na záchranu aj starý parťák Wolverine (Hugh Jackman), ktorý predtým sklamal svoj domovský svet. Ich cesty ich však privedú do Pustatiny na konci času, kde sa nachádza aj niekoľko starých-známych tvárí.

Návrat viacerých nepriateľov X-Menov

Trailer, ktorý sme dostal na konci apríla ukázal niekoľko opakujúcich sa rolí. Videli sme, že sa tu nachádza Pyro, Callisto či Toad, vykystli sa tu aj Lady Deathstrike či Azazel. Veľmi zaujímavým členom spomedzi súperov X-Menov je však aj Sabretooth, ktorý je teraz predmetom nového videa.

Skvelým prvkom je, že sa vracia jeho herecký predstaviteľ Tyler Mane. Postavu stvárňoval v pôvodnej trilógii, potom ho vo filme X-Men Origins: Wolverine vystriedal herec Liev Schreiber. Bývalá legenda wreslingu sa medzitým venovala aj iným úlohám, napríklad vo filme Jupiter na vzostupe alebo seriáli Doom Patrol.

Deadpool & Wolverine Sabretooth
Zdroj: YouTube / Marvel Entertaiment

Dlho očakávaný súboj so Sabretoothom

Teraz je však späť, aby znovu stvárnil záporáka, ktorý sa na stránkach komiksov objavil ešte v roku 1977. Disponuje podobnými schopnosťami ako Logan, má dlhé drápy a liečaci faktor. Dlho bol považovaný na Wolverinovho otca, až kým sa počas 80. rokov nestanovilo, že je jeho nevlastným bratom.

Opäť si zmerajú sily aj na plátne a ako hovorí samotný Deadpool, na toto fanúšikovia čakajú dlho. Preto svojím špecifických štýlom pripravuje Logana na boj, ktorý je strihnutý tesne predtým ako začne. Je jasné, že si na neho budeme musieť počkať do premiéry, ktorá je u nás stanovená na 25. júla.

Ako sa vám páči nová ukážka na film Deadpool & Wolverine? Tiež ste dlho čakali na opätovný súboj so Sabretoothom? Čo hovoríte na to, že sa vracia jeho pôvodný herec? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: Marvel Entertaiment; comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -