Epický finálny trailer na film Black Widow láka na prvú marvelovku tohto roka

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Posledný trailer na MCU film Black Widow

Vyzerá to tak, že vydanie prvého Marvel Cinematic Universe filmu tohto roka nezastaví ani koronavírus. Marvel Studios totiž vydalo epický finálny trailer na ich nachádzajúci film Black Widow, ktorého premiéra je stále naplánovaná na 30. apríla 2020.

V ňom dostávame oveľa lepší pohľad na postavy ako Yelena Belova (Florence Pugh) alebo záporáka Taskmastera. Ten sa v traileri ukázal s drápmi a lukom, no potvrdený má aj štít. Všetko teda nasvedčuje tomu, že tento zloduch už niekedy v minulosti mal dočinenia s viacerými Avengermi a okopíroval ich schopnosti. Samotné zasadenie filmu nás okrem iného zavedie aj pred udalosti prvého Avengers filmu.

Niečo o filme Black Widow

Black Widow bude prvý film 4. fázy MCU, ktorý uvidíme. Kevin Feige odhalil, že premiéra v USA je naplánovaná na 1. mája 2020. Na Slovensku a v Česku si ju však pozrieme už 30. apríla.

Čo sa týka hereckého obsadenia, potvrdení boli Scarlett Johansson (Avengers), David Harbour (Hellboy), Florence Pugh (Fighting with My Family), Ray Winstone (Beowulf) a Rachel Weisz (Favoritka). Réžiu má na starosti Cate Shortland (Berlin SyndromeLore) a pracuje zo scenáru od Jaca Schaeffera (Podfukárky).

Príbeh filmu nám ukáže, čo Natasha Romanoff robila medzi udalosťami filmov Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War, počas čoho sa jej do cesty pripletie ikonický komiksový antagonista Taskmaster.

Vo filme Black Widow sa podľa všetkého ukáže aj Iron Man. Pre fanúšikov MCU teda pôjde o skutočne emocionálnu jazdu, keďže v ňom uvidíme až dvoch superhrdinov, ktorí sa už v budúcich počinoch univerza neukážu.

marvel trailer na black widow
Zdroj: reddit.com

Kto je hlavný záporák Taskmaster?

Tony Masters a.k.a. Taskmaster má schopnosti, ktoré mu dovoľujú absorbovať vedomosti a ihneď tak môže replikovať bojové schopnosti kohokoľvek, s kým príde do styku. To z neho robí takmer neporaziteľného bojovníka a vojaka.

Pomocou svojich schopností zaúčal hneď niekoľko zloduchov, poskokov a dokonca aj hrdinov. Keď si chcel vyčistiť svoj “štít”, začal pracovať ako bojový inštruktor pre americkú vládu.

Čo hovoríte na posledný trailer? Zájdete na film Black Widow do kina? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -