Dwayne Johnson nám v posledom traileri filmu Skyscraper ukazuje nadľudskú silu! Podarí sa mu zachrániť z horiaceho mrakodrapu?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pred príchodom filmu, ktorý sa objaví už budúci týždeň, si pre nás štúdio Universal Pictures pripravilo niečo špeciálne. Tretí a zároveň posledný trailer k nadchádzajúcemu filmu Skyscraper, v ktorom sa neobjaví nikto iný, ako hviezdny Dwayne Johnson. Ten sa vo filme nudiť určite nebude a za chrbtom mu okrem nepriateľov budú číhať aj mohutné plamene. Neveríte? Najnovší prínos k tejto akčnej snímke vám to dokáže!

Kam nás Dwayne Johnson zavedie tentokrát?

Ako som už uviedol v predošlých článkoch, ikona moderných filmov si vo filme zahrá postavu bývalého lídra FBI tímu na záchranu rukojemníkov, Willa Sawyera. Ten sa púšťa do novej zákazky, ktorá ho dovedie až do ďalekej Číny. S ním prichádzajú aj nepríjemné problémy, kedy sa z najbezpečnejšej budovy sveta stáva tá najnebezpečnejšia. Dokáže naša obľúbená hora svalov ochrániť rodinu a vystopovať ľudí, ktorí sú zodpovední za útok? Jasné, že áno! No predtým sa bude musieť popasovať zo všetkými nástrahami, ktoré sa postavia do cesty jeho rodine. A s rodinou akčného hrdinu by sa nikto zahrávať nemal.

Ak nazrieme za kameru filmu, uvidíme skúseného režiséra Rawsona Marshalla Thurbera (Centrálna Inteligencia). Ten si k filmu napísal aj scenár a jeho najnovšie dielo sa objaví už čoskoro. Produkciu malo na starosti hneď niekoľko pánov – Beau Flynn (San Andreas, Baywatch), Johnson, Thurber a Hiram Garcia. Aby sme však nezabudli na nikoho dôležitého, stálo by za zmienku spomenúť výkonných výrobcov. Medzi nimi sa stretli taktiež „starí známiDany Garcia (Baywatch, Ballers), Wendy Jacobson (San Andreas), Eric McLeod (Kong: Ostrov lebiek, séria Pirátov z Karibiku) a Eric Hedayat (Veľký čínsky múr a Oceľová päsť).

Mená sú bežnému divákovi neznáme, ale práca na veľkých projektoch sa určite nezabúda. Táto partia má za sebou už veľké úspechy a zdá sa, že by sa najnovší Skyscraper mohol pripísať na zoznám kvalitných akčných snímok. Alebo sa dočkáme len ďalšej stereotypnej akcie, pri ktorej budeme zaspávať? To všetko sa dozvieme už 12. júla 2018, kedy si film budeme môcť vychutnať na striebornom plátne. Ak nie ste stále presvedčení pre návštevu kina vo vašom okolí, pozrite si posledný trailer a uvidíte sami.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -