Epický finálny trailer na TENET plný akcie vám pomotá hlavu štýlom, akým to dokáže len Nolan

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Presne tak, ako nám bolo sľúbené. Počas nočného NBA zápasu vyšiel finálny trailer na film Tenet, ktorý ani zďaleka nešetrí epickou akciou. Nálož nových scén nám jasne dokazuje, že najnovší epos režiséra Christophera Nolana nám poriadne zamotá hlavy. Koncept inverzie času vidíme doposiaľ najlepšie, no pre rozlúsknutie celej záhady budeme musieť už 27. augusta navštíviť kinosály.

Čo sa posledného traileru týka, ten sprevádza nový singel „The Plan“ od amerického rapera Travisa Scotta. Na počudovanie mu pridáva ten správny vibe a ako samotný režisér prezradil, Travis Scott bol „posledným kúskom rok trvajúcej skladačky“. Každopádne, presvedčte sa kvalitami finálneho traileru na vlastné oči.

Finálny trailer na film Tenet

Mimo toho sme sa včera dočkali aj prvých recenzií, ktoré nemusia potešiť všetkých fanúšikov. Sú totiž veľmi zmiešané a žurnalistov rozdelili na dva tábory. Jedna polovica tvrdí, že ide o veľkolepý akčný blockbuster. Tá druhá si zastáva názor, že ide o vôbec prvý prešľap režiséra Christophera Nolana.

Na jednom sa ale zhodli všetci – Tenet je naozaj mätúci a vašim mozgovým závitom nedá ani na sekundu vydýchnuť. Ak si to máme zhrnúť, na stránke Rotten Tomatoes aktuálne s počtom 42 recenzií svieti hodnotenie 79% (toto číslo sa neustále mení). Metacritic je na tom podobne, s 18 recenziami od kritikov má film skóre 71. Každopádne, vlastný názor si vytvoríme už o týždeň.

nové zábery z filmu tenet
Zdroj: yourcelebritymagazines.com

Čo si pre nás Nolan prichystal tentokrát?

Pôjde o špionážny thriller, ktorý je vraj tak prepletený, že budú nad ním diváci rozmýšľať ešte celé roky (ako sa vyjadril sám režisér). Pôjde o dielo s ohýbaním času, ktoré sa odohráva v akejsi kvantovej studenej vojne (a hrdinovia majú zabrániť vypuknutiu ďalšej svetovej vojny).

Ozbrojený iba jediným slovom – Tenet – a bojujúci za prežitie celého sveta, Protagonista cestuje tieňovým svetom medzinárodnej špionáže. Na misii, ktorá odhalí niečo mimo reálneho času. Nie cestovanie v čase. Inverzia.

V hlavnej úlohe sa ukáže John David Washington (BlacKkKlansman) a sekundovať mu bude Robert Pattinson (Súmrak). Okrem nich uvidíme aj Elizabeth Debicki (Strážcovia Galaxie 2), Himesha Patela (Yesterday), Aarona Taylor-Johnsona (Godzilla) či Kennetha Branagha (Vražda v Orient Expresse). Jedinou stálicou bude režisérov dvorný herec Michael Caine (Temný rytier).

Ako sa vám pozdáva finálny trailer na film Tenet? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -