Finálny trailer na Godzillu 2 je tu! Kto sa stane kráľom monštier?

Nenechajte si ujsť

O trón sa nepobijú iba dvaja!

Po filmoch Godzilla a Kong: Ostrov lebiek prichádza do kín (30.5) ďalšia kapitola z Monsterverza: „Godzilla II: Kráľ monštier„. Jednotka z roku 2014 mala pomalšie tempo a rodinno založený príbeh, v ktorom sa Godzilla ukázala ledva na 8 minút. To divákov logicky rozdelilo na dva tábory. Avšak nič to nemenilo na tom, že navždy budeme milovať príbehy s „KAIJU“ (monštrami) a samotná Godzilla bol viac ako príjemný film s množstvom odkazov.

trailer na godzillu
Zdroj: reddit.com

Režisér dvojky Michael Dougherty spoločne s producentami si boli našťastie tohto „mínusu“ vedomí a pristúpili k pokračovaniu inak. Vo finálnom traileri na nás vypálili epickým spôsobom nielen samotnú Godzillu, ale aj Mothru, Rodana, či trojhlavého draka Ghidoraha.

Vo filme budeme sledovať hrdinské úsilie členov kryptozoologickej agentúry Monarch a ich snahu odraziť útok gigantických tvorov. V prvom rade bude potrebné zistiť kto stojí na koho strane, lebo tentokrát sa bude chcieť ľudstvo do boja naozaj zapojiť. A do toho nám tu bude pobehovať známa „Eleven“ Millie Bobby Brown a vyzerá to tak, že si s kajiu nejakým spôsobom rozumie.

A to nie je všetko..

Tvorcovia nám doslova vyrazili dych tvrdením, že dokopy uvidíme vo filme cca 17 kaiju! Nielen tie známe, ale aj niektoré vytvorené čisto pre film. K tomu si pripočítajme aj novú ľudskú vojnovú techniku a môžeme začať slintať nad totálnou deštrukciou našej planéty. Áno, ľudstvo tu bude opäť hrať len vedľajšiu rolu, ale nejakým spôsobom museli vyplniť „vatu“ kým zaznie: Let Them Fight!

Zdroje: youtube.com, joblo.com, continental-film.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -