Finálny a neuveriteľne intenzívny trailer pre druhú sériu Stranger Things je tu! Už sa nevieme dočkať Halloweenu…

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Existuje vôbec lepší deň na vypustenie finálneho traileru pre Stranger Things, než je piatok 13.? Druhá séria sa nezadržateľne blíži a fanúšikovia sa už nemôžu dočkať Halloweenu, teda presnejšie 27. októbra. Ešte pár dní dozadu sme Vám priniesli článok o oficiálnych názvoch všetkých častí, no dnes sme sa dočkali vyvrcholenia. Neuveriteľne intenzívny a mysteriózny posledný trailer je tu. Dočkali sme sa výbornej hudby a ešte lepšieho retro-strašidelného vizuálu. Konečne sa nám trocha ukázali aj nové postavy a čo hlavne, vrátila sa naša obľúbená a tajomná Eleven. Taktiež sme dostali lepší pohľad na bytosť, ktorá v tejto sérií pravdepodobne nahradí Demogorgona.

O čom bude druhá séria?

Druhá séria sa odohráva rok po Willovom návrate, všetko sa zdá byť zas v normále. Celý trailer sa nesie v Halloweenskom štýle, čo všetkému pridáva taký hrozivejší nádych retro filmov. Temnota drieme pod povrchom a svet Upside Down o sebe dáva vedieť, že stále existuje. Will je s týmto svetom stále prepojený a vyzerá to tak, že oveľa silnejšie než v prvej sérií. Prichádza totižto oveľa väčšie zlo. Musím sa priznať, som totálne posadnutý tou obrovskou príšerou, ktorá v traileri ohrozuje mestečko Hawkins. Taktiež vidíme návrat Eleven, ktorá si našla cestu späť do nášho sveta. Aké tajomstvá ešte skrýva laboratórium v Hawkinse?

fotky z druhej série seriálu Stranger Things
Zdroj: ew.com

Ako povedali sami tvorcovia seriálu, bratia Dufferovci, druhá séria bude omnoho strašidelnejšia, ako tá prvá. Vydá sa však viac tou mysterióznou cestou, takže sa dočkáme menej priamych stretnutí v príšerou. A aké tváre v druhej sérií uvidíme? Samozrejme, pre druhú sériu sa vrátia mená ako Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Cara Buono, Charlie Heaton, a Matthew Modine. A čo nové tváre a nové dôležité postavy? Sadie Sink (Americká Odysea), Dacre Montgomery (Power Rangers), Brett Gelman (Fízli zo zálohy) alebo nový objav, Linnea Berthelsen.

Všetky diely premiérujú na platforme Netflix už 27. októbra 2017. Tak čo, aj vy sa tak tešíte na Halloween?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -