LeBron James a Tune Squad sa v novom traileri filmu Space Jam Nová legenda postavia proti neľahkému súperovi

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Finálny trailer k očakávanému animovano-hranému dobrodružstvu Space Jam 2 dorazil a perfektne ťa navnadí na premiéru, ktorá zavíta do slovenských kín už budúci mesiac 15. júla 2021. Lákavá novinka s titulným názvom Space Jam Nová legenda bude o deň neskôr debutovať aj na HBO Max.

V hlavnej úlohe tohto nového fantazijného filmu od štúdia Warner Bros. sa predstavila dlhoročná superstar NBA LeBron James. Réžiu mal na starosti Malcolm D. Lee (Scary Movie 5), ktorému scenár napísali Juel Taylor (Creed II), Keenan Coogler (Creed III), Tony Rettenmaier a Terence Nance.

Finálny trailer k filmu Space Jam 2:

Ak by sa niekedy niekto z divákov čudoval, že prečo na trón po Michaelovi Jordanovi z pôvodného filmu Hviezdny smeč (1996) zasadol práve LeBron James, stačí si pozrieť jeho basketbalové resumé. Stále vládnuci svetový šampión s tímom Los Angelos Lakers, James dokazuje v NBA od roku 2003 neuveriteľnú dominanciu a vo veku 36 rokov ho stále môžeš považovať za jedného z najlepších hráčov ligy.

Za svoj život si prešiel naozaj nespočetne veľa dôležitými zápasmi, ktoré vo väčšine prípadoch dotiahol do víťazného konca. A aj keď sa mu nepodarilo vo finále vždy zvíťaziť, dostať sa tam v priebehu 17 rokov až 10-krát je vskutku neuveriteľné. No pozor, ten najdôležitejší zápas kariéry ho ešte len čaká a tentokrát bude musieť čeliť naozaj zaujímavej zostave.

Ako už bolo pred nejakým časom oznámené, Goon Squad, ktorý nastúpi proti Jamesovi, Bugsovi Bunnymu a ostatným postavičkám Looney Tunes, pozostáva z reálnych hviezdnych hráčov. Damian Lillard je Chronos, Anthony Davis je The Brow a Klay Thompson je WatFire. Okrem týchto troch dopĺňajú tím záporných postáv aj Diana Tuarasi ako White Mamba a Nneka Ogwumike ako Arachnneka. Takže sa určite máme na čo tešiť a zatiaľ si nezabudni okrem ukážky pozrieť aj nový plagát, ktorý nájdeš nižšie.

Space Jam 2 finálny trailer
Zdroj: collier.com

Oficiálny synopsa:

„Počas výletu do Warner Bros. štúdia sa NBA superstar LeBron James a jeho syn nechtiac ocitnú v zajatí sveta, ktorý obsahuje všetky Warner Bros. príbehy a postavy, ktoré sú pod kontrolou všemocnej sily Al G (Don Cheadle). S pomocou Bugs Bunnyho musí LeBron prechádzať neprebádaným svetom plným ikonických postáv a spoločne všetci opäť zostavia Looney Tunes, aby mohol LeBron zachrániť svojho strateného syna. Okrem toho musí rozlúštiť záhadný plán a vyhrať epický basketbalový zápas proti digitálnym verziám superhviezd z NBA a WNBA, ktorý bude pozorovať celý svet.“

Space Jam 2 finálny trailer plagát
Zdroj: collider.com

Tešíš sa na nový film Space Jam 2, ktorého finálny trailer je plný skvelých momentov a nezabudnuteľných dobrodružstiev? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -