Finálny trailer k sérii Vikingovia: Valhalla dorazil. Netflix vábi divákov novým epickým príbehom z histórie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
- Advertis

Skvelý začiatok nového týždňa v seriálovom svete! Netflix zverejnil finálny trailer k nadchádzajúcej sérii Vikingovia: Valhalla, ktorá sa pokúsi nadviazať na veľmi brutálny a populárny príbeh nórskeho hrdinu Ragnara Lothbroka.

K rozsiahlym a obľúbeným šiestim sériám tak pribudne ďalší historický príbeh odohrávajúci sa 100 rokoch po pôvodných udalostiach. Dej nás tentokrát zavedie na začiatok 11. storočia. Zaoberať sa bude legendárnymi životmi a púťami niektorých najslávnejších Vikingov, ktorí kedy žili. Ako Leif Eriksson sa predstaví Sam Corlett (Sabrinine mrazivé dobrodružstvá), Freydis Eriksdotter si zahrá Frida Gustavsson a Olafa Haraldssona stvárni Jóhannes Jóhannesson (Cursed).

Zatiaľ čo pôvodná séria mala premiéru na televíznom kanáli History, spin-off Valhalla predstavuje prvý projekt franšízy, ktorý bude vydaný na Netflixe. Tvorcom série je opäť Michael Hirst, ktorému so scenárom pomohli Vanessa AlexanderDeclan Croghan a Eoin McNamee. Premiéra príde na malé obrazovky už tento mesiac 25. februára 2022.

Finálny trailer k seriálu Vikingovia: Valhalla

Výborné postavy zo severskej histórie

V seriáli uvidíme postavy priamo kráľovské, ako napríklad Haralda Hardrada (v histórii viac známy ako Harald III., nórsky kráľ). Na druhej strane zase bude normandský kráľ William Dobyvateľ. Títo muži a ženy si musia dláždiť svoje cesty v novom, meniacom sa svete. A samozrejme to najdôležitejšie – prežiť a zachrániť rodinu.

Okrem spomínaných hercov sa v seriáli objavia Leo SuterBradley FreegardLaura Berlin, David Oakes aj Caroline Henderson. Ide naozaj o pestré zastúpenie v hereckom obsadení, nakoľko sú umelci z obsadenia z rozličných krajín a rozličných jazykov. Bude zaujímavé sledovať, čo všetko si pre nás Netflix pripravil. Seriál si v redakcii určite naladíme a veríme, že vy ste na tom rovnako.

Páčil sa ti finálny trailer k očakávanej sérii Vikingovia: Valhalla? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť