Vyvrcholenie prvej časti univerzitnej ligy UniCup je tu! Čakajú nás finálové zápasy Classic League

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dlhé týždne bojov, cez skupinovú časť až po play-off, sa blížia k svojmu koncu. Hráčov v druhej divízii univerzitnej ligy UniCupu, v podobe UniCup Classic League, čakajú posledné tohtosezónne boje.

Celkovo sa do finálových zápasov prebojovali 3 rôzne univerzity, konkrétne Slovenská technická univerzita v Bratislave, Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave a Žilinská univerzita v Žiline.

League of Legends

Finálové zápasy Classic League LoL
Finálové zápasy Classic League LoL; Zdroj: lancraft.cz

Prvým súbojom v rámci LoL bude zápas o 3. miesto, kde sa proti sebe stretnú ESTUBA Bullyverse a UCM TEDI Bears Kappa. Za favorita môžeme označiť tím z STU, ale UCM rozhodne nebude jednoduchým súperom.

Po ňom bude nasledovať samotné finále medzi druhým bratislavským tímom ESTUBA Fractal a žilinským UNIZA Herolds. Hráči STU ukazujú svoju silu počas celej sezóny, a preto budeme s napätím očakávať, či to zavŕšia aj úspešným finále.

Zápasy budete môcť sledovať na živom vysielaní v sobotu 8. januára na Twitchi UniCupu od 15:00.

Counter Strike: Global Offensive

Finálové zápasy Classic League CS:GO
Finálové zápasy Classic League CS:GO; Zdroj: lancraft.cz

Finálovým zápasom sa nevyhla ani druhá hra Classic League, ktorú predstavuje dobre známe CS:GO. V tom sa predstavia rovnaké univerzitné dvojice, avšak v rozdielnych sekciách.

Zápas o tretie miesto bude patriť súboju UCM TEDI Bears Echo a ESTUBA Team ONE. Bratislavskotrnavské derby bude pokračovať aj do finálového zápasu, kde si sily zmerajú UCM TEDI Bears Bravo a ESTUBA Wolfs.

Pri CS:GO bude zápasy štartovať o deň skôr, čiže v piatok 7. januára. Ostatok však ostáva rovnaký ako pri LoL, štart je naplánovaný o 15:00 na Twitchi UniCupu.

Posledné zápasy tejto sezóny sú tak už za rohom a hráči by mali byť po zimnej prestávky schopní predviesť svoje najlepšie výkony a získať tak titul najlepšieho tímu na svoju stranu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -