Finn a Poe vyrážajú na nové Star Wars dobrodružstvo v uniknutých fotkách z natáčania Epizódy IX!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Finn a Poe vyrážajú na nové Star Wars dobrodružstvo!

Koniec Star Wars ságy ako ju poznáme sa blíži. Posledná deviata epizóda v milovanej sérii ukončí príbehy troch generácií Skywalkerovcov už o rok v decembri. Veľké finále je teda v rukách J.J. Abramsa, ktorý sa postaral aj o jej veľkolepý návrat so siedmou epizódou, Sila sa prebúdza. Bude teda na ňom, ako ukončí osudy našich nových hrdinov a ako naviaže na konce predošlých trilógií.

Nám sa dnes teda prvýkrát odhaľuje veľké finále prostredníctvom uniknutých fotiek z natáčania. Prečo si však nedal štáb na ľudí mimo produkcie pozor netušíme, no vďaka ich chybe tak konečne dostávame náš prvý pohľad na troch hrdinov z filmu. Konkrétne ide o Poea, Finna a Chewbaccu, ktorí sa stretávajú s novou postavou, ktorú by mala hrať herečka Naomi Ackie. Ide teda o novú rebelskú misiu, avšak čo je zaujímavejšie je to, ktoré postavy na fotkách nie sú.

Žiadna Rey a ani Rose. Žeby sa teda aj v tejto časti naši hrdinovia rozdelili? Uvidíme, každopádne bola by to trochu škoda, keďže vždy je pekné vidieť hlavných troch hrdinov spolu. Pochopiteľne vôbec netušíme, čo majú hrdinovia za lubom a už vôbec nevieme, či sa Poe stal vodcom rebelov, ako nám jeho príbeh v Last Jedi naznačoval.

Aké finále teda máme vlastne čakať tiež vôbec netušíme, no my veríme, že bude rovnako originálne a šokujúce, ako predošlé dve epizódy. Tvorcovia nám navyše sľubujú veľa prepojení s predošlými dvoma trilógiami a veľký koniec, ktorý spojí všetkých 9 filmov dokopy. My teda veríme, že každý Star Wars fanúšik si vo veľkom finále nájde to, čo na Star Wars miluje.

Čo hovoríte na uniknuté fotky z natáčania? Ste radi, že Poe a Finn idú na vlastné dobrodružstvo? Čo od Epizódy IX očakávate? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: thesun.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -