Filmy

Finn a Poe vyrážajú na nové Star Wars dobrodružstvo v uniknutých fotkách z natáčania Epizódy IX!

Finn a Poe vyrážajú na nové Star Wars dobrodružstvo!

Koniec Star Wars ságy ako ju poznáme sa blíži. Posledná deviata epizóda v milovanej sérii ukončí príbehy troch generácií Skywalkerovcov už o rok v decembri. Veľké finále je teda v rukách J.J. Abramsa, ktorý sa postaral aj o jej veľkolepý návrat so siedmou epizódou, Sila sa prebúdza. Bude teda na ňom, ako ukončí osudy našich nových hrdinov a ako naviaže na konce predošlých trilógií.

Nám sa dnes teda prvýkrát odhaľuje veľké finále prostredníctvom uniknutých fotiek z natáčania. Prečo si však nedal štáb na ľudí mimo produkcie pozor netušíme, no vďaka ich chybe tak konečne dostávame náš prvý pohľad na troch hrdinov z filmu. Konkrétne ide o Poea, Finna a Chewbaccu, ktorí sa stretávajú s novou postavou, ktorú by mala hrať herečka Naomi Ackie. Ide teda o novú rebelskú misiu, avšak čo je zaujímavejšie je to, ktoré postavy na fotkách nie sú.

Žiadna Rey a ani Rose. Žeby sa teda aj v tejto časti naši hrdinovia rozdelili? Uvidíme, každopádne bola by to trochu škoda, keďže vždy je pekné vidieť hlavných troch hrdinov spolu. Pochopiteľne vôbec netušíme, čo majú hrdinovia za lubom a už vôbec nevieme, či sa Poe stal vodcom rebelov, ako nám jeho príbeh v Last Jedi naznačoval.

Aké finále teda máme vlastne čakať tiež vôbec netušíme, no my veríme, že bude rovnako originálne a šokujúce, ako predošlé dve epizódy. Tvorcovia nám navyše sľubujú veľa prepojení s predošlými dvoma trilógiami a veľký koniec, ktorý spojí všetkých 9 filmov dokopy. My teda veríme, že každý Star Wars fanúšik si vo veľkom finále nájde to, čo na Star Wars miluje.

Čo hovoríte na uniknuté fotky z natáčania? Ste radi, že Poe a Finn idú na vlastné dobrodružstvo? Čo od Epizódy IX očakávate? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: thesun.co.uk

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár