Filmy

Hviezda z Daredevila sa pridáva ku Ryanovi Goslingovi v Chazellovom pripravovanom filme First Man!

Písal sa rok 2014 a nováčik, mladý režisér Damien Chazelle urobil dieru do Hollywoodu svojou hudobnou drámou s názvom Whiplash. Film bol ocenený troma zlatými soškami a štúdia začali tomuto režisérskemu talentu veriť. Pre svoj druhý film dostal dostatočne veľký rozpočet a tak vzniklo umelecké dielo roku 2016, La La Land. Ten dostal 6 Oscarov, a ten najhlavnejší, siedmy, mu utiekol doslova “o jednu obálku”. Najmladší režisér ocenený Oscarom tak už samozrejme pripravuje svoj tretí veľkofilm s názvom First Man. Po dvoch hudobných filmoch sa tak pravdepodobne pozrieme na životopisnú snímku a Neil Armstrongovi a jeho pristátí na Mesiac. Nepochybne pôjde o ďalšieho kandidáta na Oscara.

punisher hudba

Zdroj: screenrant.com

Hviezda z Daredevila vo filme First Man!

O obsadení filmu už pár správ vieme. Uvidíme hlavnú hviezdu La La Landu, Ryana Goslinga (Drsní chlapci), Kyle Chandlera (Manchster by the Sea), Corey Stolla (Ant-Man), Jasona Clarke (Úsvit planéty opíc) a Claire Foy (The Crown). Najnovším prírastkom do rodiny First Man je však Jon Bernthal (Baby Driver, Účtovník), známy hlavne ako Punisher zo seriálu Daredevil! Zatiaľ však žiaľ nieje známe, kto si akú rolu vôbec zahrá. Film vznikne pod štúdiom Universal Pictures a pero scenáristu chytí do ruky Oscarový Josh Singer (Spotlight).

Chazelle by mal začať natáčať už tento október, pričom premiéra je naplánovaná na 12. októbra 2018. Sme naozaj zvedaví, ako sa mu podarí táto zmena žánrov. Film bude založený na biografií od Jamesa Hensena s názvom “First Man: A Life Of Neil A. Armstrong,”. Tá sa zameriava na Armstrongov život medzi rokmi 1961 až 1969, kedy NASA vyslala prvého človeka na Mesiac. Obsadenie tak vyzerá parádne a nám neostáva nič iné, než čakať. Čo myslíte, dokáže Chazelle útočiť na Oscara aj bez hudobného filmu? Čo vravíte na obsadenie Bernthala vo filme?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Pridaj komentár