Kto si zahrá astronauta Buzza Aldrina v pripravovanom filme od Damiena Chazella, First Man?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kto sa postaví na mesiac po boku Ryana Goslinga?

Po úspešných filmoch Whiplash a La La Land, sa oscarový režisér Damien Chazelle už o rok vráti zatiaľ s jeho najväčším projektom. Práve tento chlapík totižto prijal ponuku natočiť filmovú adaptáciu knihy First Man, ktorá nám rozpráva príbeh Neilla Armstronga, prvého muža na Mesiaci a jeho cestu v Apolle 11. Keď sa však spomína prvý človek na Mesiaci, netreba zabúdať ani na toho druhého, Buzza Aldrina. Práve ten dnes totižto spoznal svoju filmovú podobu!

Po boku Ryana Goslinga sa na Mesiac postaví Corey Stoll. Tohto herca môžete poznať najmä zo seriálov The Strain a House of Cards. Filmovým fanúšikom bude však známy z filmov Black Mass a Ant-Man, kde si zahral hlavného záporáka Yellow Jacketa. O tom, že je Stoll kvalitný herec nám prezrádza aj jeho Golden Globes nominácia za najlepšieho herca v seriáli. Uvidíme teda, ako sa s roľou astronauta popasuje. Keďže je Buzz Aldrin ešte stále medzi nami, bude mať nad ostatnými hercami menšiu výhodu.

Corey Stoll sa stáva Buzzom Aldrinom, druhým človekom na Mesiaci!
Corey Stoll sa stáva Buzzom Aldrinom, druhým človekom na Mesiaci!; Zdroj: youtube.com

Kto sú ale tí ostatní herci? Zatiaľ totižto ide iba o Ryana Goslinga (Armstrong) a Kyla Chandlera, ktorý bol práve ohlásený do role Deka Slaytona, astronauta významného z misií Apollo-Soyuz. Chandler bude vášmu filmovému oku možno známejší, vidieť ste ho mohli vo filmoch ako: Vlk z Wall Street, Manchester by the Sea a Argo. Pre Stolla aj Chandlera budete toto prvá skúsenosť s režisérom Damienom Chazellom, no a my obom držíme palce. Veď kto vie, možno toto bude iba začiatok ich dlhodobej filmovej spolupráce. Film First Man dorazí do kín koncom budúceho roka.

Čo vravíte na výber hercov? Tešíte sa na film o prvom pristátí na mesiaci od Damiena Chazella? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -