Ďalšia výmena hercov? Flash dostane vyhadzov pod touto podmienkou!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Flash môže dostať vyhadzov!

Po včerajších novinkách o tom, že Wonder Woman 2 vlastne nebude Wonder Woman 2 ale len nejakým ďalším príbehom s touto hrdinkou, máme tu ďalšie veľmi prekvapujúce správy zo sveta DC filmov. Pamätáte si na ohlasovanú sólovku Flasha? Tá mala pôvodne prísť tento rok no dostala sa od takých problémov, že z nej neustále niekto odchádzal.

Naposledy sme počuli už len to, že by malo ísť o film Flashpoint, teda veľkej udalosti, ktorá by zmenila doterajší začatý príbeh DCEU. Nuž, očividne sa ale rozhodnutia vo Warner Bros menia každú sekundu a v tomto momente tam panuje veľký rozbroj. Štúdio začalo preobsadzovať takmer všetkých hercov a ďalší na rade mal byť práve Flash. Herec Ezra Miller sa však očividne nevzdáva a navrhol Warner Bros jednu vec.

Zdroj: syfy.com

Ponúkol sa, že napíše nový draft scenáru, keďže bol vraj nespokojný s príbehom scenáristov Daleyho a Goldstiena. Na pomoc si dokonca vezme legendu komiksového žánru, Granta Morrisona, ktorý dlhé roky písal príbehy ku komiksovým sériám ako Batman alebo Justice League. Údajne chce, aby bol príbeh o niečo temnejší.

Úprimne, od tohto mena čakáme naozaj veľa a bude zaujímavé, čo na scenár povie samotné štúdio. Každopádne, vyriešenie celej situácie bude určite ešte chvíľu trvať. Hovorí sa, že na odovzdanie prvého draftu budú mať Miller s Morrisonom týždeň. Aký príbeh sa teda rozhodnú predložiť štúdiu zatiaľ nevieme, no ak budú za film tvrdo bojovať, je dosť možné, že sa o tom časom dozvieme.

Čo hovoríte na túto ďalšiu zaujímavú informáciu zo sveta DC filmov? Myslíte, že sa podarí Millerovi a Morrisonovi napísať lepší príbeh, aký doteraz vybralo štúdio? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -