Robert Zemeckis a Flash? Režisér Návratu do budúcnosti či Forresta Gumpa sa dostal na listinu potencionálnych režisérov!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

„To je ten čo režíroval Forresta Gumpa?“

Robert Zemeckis a Flash? Zemeckis nie je režisér, ktorý by mal nejaké veľké skúsenosti s režírovaním komiksových filmov. Síce režíroval Beowulfa, ktorý nemá tak ďaleko od komiksu, ale stále to nie je nič superhrdinské. Predsa len, je to človek, ktorý režíroval Forresta Gumpa, či Návrat do budúcnosti, kultové, a jedny z najlepších filmov vôbec. A tak je na mieste položiť otázku, či sa Robert Zemeckis hodí na post režiséra Flasha.

Jasné, že áno. Je to Robert Zemeckis. Režisér, ktorý dokáže všetko. Režisér, ktorý by sám dokázal pozdvihnúť ducha D.C. na rovnakú úroveň ako Marvel. Ale má to jeden háčik. Koho spozná široké publikum skôr, Supermana alebo Flasha? Chcem tým povedať, že aj keď je Flash súčasťou DCEU, stále mi príde, že by to nebol dostatočne veľkolepý film, aby sa dostal do rúk Roberta Zemeckisa. Každopádne je tu ešte iný háčik. Flash akosi prichádza o režisérov. Potom, čo projekt opustil pôvodný režisér filmu Seth Grahame-Smith, pred nedávnom prišiel o ďalšieho režiséra. Tentokrát o Ricka Fumuyiwa, ktorý režíroval napríklad film Dope. A v takomto prípade už znie Robert Zemeckis ako vhodný kandidát, bez ohľadu na to, že je to „iba“ Flash, a on natočil „iba“ Forresta Gumpa.

Robert Zemeckis a Flash?
Robert Zemeckis a Flash? Zdroj: thefandom.com

Robert Zemeckis a Flash?

Mnohí reportéri sa už snažili vyvrátiť fakt, že by sa Robert Zemeckis dohadoval o poste režiséra filmu Flash. Stále nevieme, kto bude režisérom sólovky Flash. No v Justice League dostane Flash celkom veľký priestor, čo by mohlo slušne ovplyvniť konečný výsledok. Robert Zemeckis ale momentálne pracuje na projekte s názvom Yellow Submarine. Prečo asi takýto názov. Samozrejme, že pôjde o legendárnu skupinu Beatles. Nikto iný totižto nesmie mať pieseň ako je Yellow Submarine. Každopádne, akokoľvek dopadne tento lov režiséra, mne stačí len to, aby sme Flash sólovku konečne raz videli na plátnach a aby to dávalo zmysel.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -