Si pripravený? DC novinka Flash pribehla do kín a prináša so sebou veľa chaosu a vzrušujúcich prekvapení

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak patríš k fanúšikom DC univerza, máme pre teba skvelú správu. Do kín zavítala skvelá akčná novinka Flash. V hlavnej úlohe sa naposledy objaví Ezra Miller, ktorý sa prišiel s postavou Barryho Allena rozlúčiť vo veľkom štýle. Hlavnej postave filmu sa podarí prekonať rýchlosť svetla, vráti sa do minulosti a cestou naprieč paralelnými dimenziami si porobiť veľmi zaujímavých kamarátov, ale aj mocných nepriateľov.

Flash zaujímavosti
Zdroj: ign.com

Do slovenských kín pribehol Flash

Už dávnejšie nám bolo oznámené, že táto časť DC bude filmom o najrýchlejšom komiksovom hrdinovi za nami a pripraviť sa máme na príchod nových tvárí. Ešte pred tým odchodom „do dôchodku“ sa však mladík musí vysporiadať s obrovskými problémami, ktoré si spôsobil. Premiéra v slovesných kinách začína dnes, 15. júna 2023 a vizuálne skvelú akčnú novinku ti na veľké plátna do tvojho kina prinesie filmový distribútor Continental film.

Film adaptuje komiksovú linku Flashpoint. V nej sa Barry Allen vracia vďaka svojim silám do minulosti, aby zabránil smrti svojich rodičov. Lenže nestabilný zdroj energie a zmena udalostí spôsobia, že vytvorí alternatívnu realitu. Takú, kde nie sú metaľudia a tak mohol Zod (Michael Shannon) obsadiť Zem, pretože Muž z ocele to nedokázal odvrátiť. Mocného spojenca však predsa len Barry nájde v Kare Zor-El alias Supergirl (Sasha Calle).

Vypátra aj tunajšieho Batmana, ktorý však nie je tak celkom tým, ktorého pozná zo svojej reality. Ale prekvapení sa na neho valí z každej strany a len on sa bude musieť rozhodnúť nad svojou budúcnosťou a budúcnosťou celého vesmíru.

The Flash cameo
Zdroj: twitter.com

Alternatívne svety plné hrdinov

Ben Affleck nebude jediný Batman vo filme. Ako nám už stihli prezradiť ukážky, pred kamerami sa v kostýme netopiera ukázal po vyše 30 rokoch aj Michael Keaton. Dnes už 71-ročný americký herec si ochrancu Gothamu zahral vo filmoch Batman (1989) a Batman sa vracia (1992), a akčnosť mu nechýba ani po rokoch.

Vidíme, že ani desaťročiami nestratil nič zo svojho šarmu a dynamickosti. V momentoch, keď ho vidíme zastavovať guľky alebo skákať z Batwingu, až zatajujeme dych. Chýbať nebude ani jeho ikonický batmobil!

Zvyšné herecké obsadenie tvoria Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons či Antje Traue. Réžiu mal na starosti Andy Muschietti, ktorý nám priniesol napríklad dvojicu hororov To. Tentoraz dá pomyselnú bodku za starou érou DCEU, kým dostaneme jeho tvrdý reštart.

novinky the flash
Zdroj: hdqwalls.com

V multiverze je všetko možné

My sme film už videli a úprimne ti môžeme potvrdiť, že ideálnejšiu rozlúčku s Ezrom Millerom a Benom Affleckom sme si priať nemohli. Okrem toho však môžeš očakávať oveľa viac odhalených záhad z prostredia temného sveta DC a táto jazda ťa po vizuálnej stránke na veľkom plátne stiahne priamo do deja.

Ale pozor, nič nie je nemožné a aj táto filmová novinka sa môže dočkať pokračovania. Ako sme ťa informovali v tomto článku, výsledný verdikt nad budúcnosťou Ezra Millera v DC rozhodnú diváci po celom svete.

Preto neváhaj, zober frajerku alebo frajera, manželku alebo manžela či partiu kamarátov a užite si jeden z najlepších DC filmov posledných rokov. Či preháňame? To môžeš posúdiť aj ty od dnes, pretože do kín zavítal Flash v perfektnom kostýme, so skvelým humorom a prekvapivo neodolateľným nádychom kvality, akú pri DC nevidíme často.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -