Flashpoint má konečne režiséra!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Flashpoint konečne našiel režiséra!

Jeden z najpopulárnejších DC superhrdinov sa konečne dočká svojho prvého filmu na veľkom plátne. Vravíme samozrejme o najrýchlejšom z najrýchlejších, Flashovi. V podaní Ezru Millera ste ho mohli vidieť v minuloročnom Justice League, kde sa táto postava všetkým komiksovým neznalcom predstavila po prvýkrát. No a treba uznať, síce film nebol zrovna to, čo asi väčšina očakávala, Flash určite na každom z nás zanechal nejaký dojem.

Barry Allen bol síce odľahčujúcou postavou filmu, no s príchodom jeho vlastného sa to určite bude musieť zmeniť. Flashpoint bude totižto postavený na rovnomennej predlohe, ktorá je mnohými považovaná ako jeden z najlepších DC komiksov. Flash v ňom totižto vytvorí alternatívnu realitu, pri ktorej sa zmenia osudy všetkých hlavných superhrdinov. Na prvý film to teda bude pre Flasha dosť ťažké, no so správnou réžiou by to mohlo predsa len výjsť. Kto sa teda stal vyvoleným?

flash
Flash vo filme Justice League; Zdroj: hdwallpapers.in

Kto si zrežíruje Flashpoint?

Po dlhých mesiacoch hladania, kde sa vravelo predovšetkým o Robertovi Zemeckisovi, Warner Bros konečne našlo koho hľadalo. Režisérom sa stalo duo Jonathan Goldstein a John Francis Delay, ktorí majú na konte filmy ako Bláznivá Dovolenka z roku 2016 (Vacation) alebo komédiu Kúzelníci z roku 2013 (The Incredible Burt Wonderstone). Toto síce nie sú zrovna úžasné hity, no o zlých filmoch tu nevravíme. Svoje kvality však ukázali najmä ako scenáristi, keďže práve títo dvaja stoja za úspešnou komiksovkou Spider-Man: Návrat Domov (Spider-Man: Homecoming).

Úprimne, ja som spokojný. Ich Bláznivá Dovolenka síce nebola komédia roka, no ja som si ju vtedy celkom užil a hlavne, bola lepšia ako predošlé diely zo série. Pri Kúzelníkoch som sa tiež dobre zabavil, i keď išlo o klasickú komédiu. Spider-Man bol však úžasný, vtipný, emotívny a proste krásny, no a vďaka tomu majú moju plnú podporu. Zdroje dokonca tvrdia, že toto duo bolo oslovené až po odmietnutí Benom Affleckom. Presne tak, Affleck bol ich prvou voľbou na réžiu, čo nás úprimne trocha zarazilo, keďže sme o tom doteraz nepočuli. Čo sa ale s ním v DCEU vlastne deje netušíme. Kedy Flashpoint príde bohužiaľ taktiež netušíme. Vieme zatiaľ len to, že s Ezrom Millerom uvidíme aj Gal Gadot ako Wonder Woman, a že komiksová linka bude pre film veľmi dôležitá, čo by malo znamenať obsadenie Jeffreyho Dean Morgana ako Thomasa Wayna – Batmana. Chalanom teda držíme palce, veríme, že nám prinesú skvelú komiksovku. No a dúfame, že s novým DCEU vedením ostanú v režisérskych kreslách až do konca!

Noví režiséri filmu Flashpoint
Noví režiséri filmu Flashpoint, John Francis Daley a Jonathan Goldstein; Zdroj: hollywoodreporter.com

Čo vravíte na výber režisérov? Tešíte sa na Flashpoint, alebo už ste s DCEU skončili? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -