Fotka z nakrúcania filmu Oppenheimer nám vedľa seba ukázala Florence Pugh a Cilliana Murphyho v kostýmoch

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Florence Pugh a Cillian Murphy vo filme Oppenheimer

Christopher Nolan, jeden z najlepších režisérov vôbec, je známy hlavne vďaka svojím sci-fi filmom či už o cestovaní v čase, priestore alebo v iných dimenziách, medzi ktoré patria aj sny. Teraz ale prehodil kabát a pripravuje si pre nás životopisný film. Film sa volá Oppenheimer a je o „otcovi“ atómovej bomby, ktorého stvárni Cillian Murphy, pričom po jeho boku môžeme vidieť veľa ďalších celebrít, napríklad aj Florence Pugh.

Títo dvaja stvárnia Roberta Oppenheimera a Jean Tatlock, ktorí mali medzi sebou istý čas vzťah. Okrem ale spomínaných hercov uvidíme aj iné hviezdy: Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Rami Malek, Benny Safdie, Josh Hartnett, Jack Quaid, Dylan Arnold, Alden Ehrenreich, David Dastmalchian, Kenneth Branagh, Michael Angarano, James D’Arcy, Emma Dumont, Matthias Schweighöfer a mnoho ďalších.

Obsadenie filmu Oppenheimer
Obsadenie filmu Oppenheimer; Zdroj: facebook.com

Pugh a Murphy na fotkách z nakrúcania

Zatiaľ čo Murphy hrá známeho teoretického fyzika a jedného z vynálezcov atómovej bomby, Pugh si zahrá psychiatričku, fyzičku a členku komunistickej strany, ktorá s ním istý čas mala pomer. Tatlock a Oppenheimer sa spoznali na University of California Berkeley. Tatlock bola vtedy študentkou posledného ročníka, zatiaľ čo Oppenheimer tu pôsobil ako učiteľ fyziky. Chvíľu spolu chodili a dokonca mali blízko aj k tomu, aby sa zobrali.

Nakoniec sa tak ale nestalo a Oppenheimer si neskôr vzal Katherine „Kitty“ Puening. Na novej fotke z nakrúcania filmu je ale Murphy ako Robert Oppenheimer s Pugh ako Jane Tatlock. Majú na sebe aj kostýmy pripomínajúce tie z 30. rokov minulého storočia, pričom tomuto obdobiu zodpovedajú aj ich účesy. Na fotke idú vedľa seba, aj keď nie je jasné, či to je scéna z čias, keď mali románik, alebo ich nejaké neskoršie stretnutie po rokoch.

Pre Murphyho ide už o šiestu spoluprácu s Nolanom

Nolan vo svojich filmoch rád znova pracujem s hercami, s ktorými sa mu dobre pracovalo aj pred tým. Najčastejšie to zatiaľ je Michael Caine, ktorého sme videli alebo aspoň počuli v jeho filmoch až osemkrát. Okrem neho je takých niekoľko, pričom z nich Caina dobieha práve Cillian Murphy. Oppenheimer už bude totiž ich šiesty spoločný projekt. Herec sa doteraz ukázal v celej trilógii Temný rytier a vo filmoch Dunkirk a Inception.

Čo sa týka Florence Pugh, tá je u Nolana nováčikom. Ide však o herečku, ktorá je už v pomerne mladom veku veľmi slávnou a obľúbenou, za čo môžu jej herecké schopnosti. Vďaka nim ju už stihli nominovať dokonca aj na Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe. Pred budúcoročným Oppenheimerom ju uvidíme alebo budeme počuť tento rok až v troch filmoch: v trileri Don’t Worry Darling, animáku Puss in Boots: The Last Wish a historickej dráme The Wonder.

Čo hovoríte na prvý pohľad na jedny z najhlavnejších postáv filmu?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -