Fnatic vyhrávajú 2. sezónu REPUBLEAGUE!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Fnatic vyhrávajú 2. sezónu REPUBLEAGUE!

Slabší začiatok, no vynikajúci koniec pre britsko-švédsky celok! Pre nás divákov pripravili program na celý sobotňajší večer.

Finálový zápas nám začal o 20:00 a skončil niekedy okolo pol noci. Dokonalý finálový večer plný CSka, i keď trošku viac napínavosti by neuškodilo. Celé to začalo výberom máp:

  • Eternal Fire vybrali Vertigo
  • fnatic vybrali Inferno
  • Overpass zostalo ako tretia mapa

Štatisticky na všetkých mapách vyhrávali fnatic, no aj tak sa prvú mapu podarilo ukoristiť práve tímu z Turecka. Ako by aj nie, bol to ich vlastný map pick, takže vedeli čo robia. Vertigo tak išlo na stranu Eternal Fire s výsledkom 16:13!

Druhá mapa Inferno, pick fnatic, sa ukázala ako správna voľba pre tento celok. Fnatic v prvej polovici za teroristov dokázali uhrať neuveriteľných 14 kôl! Zvyšné 2 za CT stranu už neboli žiadny problém a tak fnatic vyhrávajú vlastný map pick v pomere 16:2!

A máme tu tretiu mapu – Overpass! Opäť map pick, na ktorom sú viac doma fnatic, ako Eternal Fire. EF nám začínali na CT strane, ktorá je podľa štatistík na 57% víťazná oproti T strane. Aj napriek tomu dokázali fnatic za teroristov uhrať krásnych 10 kôl. Po výmene strán si hneď v pištoľovom kole Freddy KRIMZ Johansson rozdal 4 hlavy s USP a bolo vymaľované! Fnatic dokázali poraziť Eternal Fire 16:7.

REPUBLEAGUE TIPOS S2 fnatic
Zdroj: lancraft.cz

Finálový zápas nám tak končí 2:1 na mapy a môžeme byť len radi, že sa fnatic rozbehli až od druhej mapy, inak by hrozilo, že budú pokračovať s čistým štítom, tzn. bez jedinej prehranej mapy počas celej druhej sezóny REPUBLEAGUE!

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu fnatic – William mezii Merriman s krásnym ratingom 1,80!

Rozdelenie prize poolu $ 120 000 tak je nasledovné:

1. MIESTO – $ 71 000
2. MIESTO – $ 30 000
3. MIESTO – $ 12 000
4. MIESTO – $ 7 000

Zdroj: lancraft.cz

Nezabúdajte, že ešte pár dní, konkrétne do 24.11. prebieha 2x giveaway:

1. GIVEAWAY
Prebieha na Twitteri REPUBLEAGUE, kde sa budú losovať 2 ľudia a každý si odnesie 1 knife. Hrá o Stattrak M9 Bayonet: Safari Mesh (FT) a Huntsman Knife: Tiger tooth (FN).

2. GIVEAWAY
Je na Instagrame REPUBLEAGUE, kde sa hrá o mikinu, tričko, šiltovku a KeyCaps.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -