Fortnite si zahralo už cez 200 miliónov hráčov a jeho hodnota stále stúpa!

Nenechajte si ujsť

Fortnite stále patrí k najlepším!

Fortnite momentálne patrí medzi 2 najznámejšie Battle Royale hry. Bez žiadnych pochybností je aj tou najdiskutovanejšou a najviac kritizovanou. Avšak vyzerá to tak, že štúdiu Epic Games sa darí až mimoriadne dobre. Stoja za obrovským rastom dobré aktualizácie alebo skôr reklama?

Najnovšie informácie hovoria o tom, že hráčov Fortnite je stále viac a viac. Pred pár dňami sa vývojári z Epic Games radovali z veľkého míľniku a to 200 miliónov zaregistrovaných hráčov. Toto číslo znamená extrémny nárast hráčov, či už aktívnych alebo aj tých, ktorí sa len zaregistrovali. V prepočte ide o nárast 60% od štatistík, ktoré boli k dispozícií v júni tohto roka.

Fortnite 200 miliónov
Zdroj: epicgames.com

Aký je však počet aktívnych hráčov?

Ak ste zarytým fanúšikom PUBG a chceli ste sa tejto Battle Royale hre vysmiať, myslím, že na to nemáte právo. Na začiatku novembra totižto Fortnite hralo súbežne až 8,3 milióna hráčov, čo je naozaj obrovské číslo. To však stále nie je všetko. O koľko narástla hodnota štúdia, ktoré za hrou stojí?

Aká je momentálna hodnota Epic Games?

Štúdio Epic Games stále stúpa. Jeho hodnota sa zvyšuje každým dňom o veľké peniaze. K dnešnému dňu je to už $15 miliárd! A to ešte len v júli tohto roku bola jeho hodnota takmer o polovicu menšia. Vtedy štúdio dosahovalo hodnoty $8 miliárd. Finančne sa štúdiu darí vo veľkom a poukazuje na to napríklad aj ten fakt, že aj keď je hra zdarma, na transakciách v hre – čiže za predaj skinov, emotov a podobne, získali už cez $1 miliardu!

Fortnite 200 miliónov
Zdroj: playstation.com

Čo hovoríte na to, že táto Battle Royale hra stále stúpa? Myslíte si, že úspech Fortnite bude dlhodobejší alebo čoskoro skončí? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -