Hry

FORTNITE: V hre sa začali objavovať portály zo Stranger Things a nechýbajú ani nové skiny!

Veľa ľudí považuje hru Fortnite za detskú záležitosť, no vývojárske štúdio Epic Games nám presviedča o presnom opaku. O hru sa totiž starajú priam skvele a preto dostávame stále nové a nové eventy. Iba za posledný čas sme sa dočkali spojenia s filmami John Wick 3: Parabellum či Avengers: Endgame.

Nesmieme zabudnúť ani na kolekciu skinov a herný mód v spolupráci s basketbalovou značkou Jordan. To všetko už bolo súčasťou podarenej Season 9, do ktorej najnovšie prichádza obsah zo seriálu Stranger Things od Netflixu. Tretia séria mala premiéru 4. júla a práve vtedy sa v hre začali objavovať čudné portály. Na čo sa teda môžeme tešiť?

Event Fortnite a Stranger Things

Začneme tým, že sa v Season 9 z miesta Retail Row stal Mega Hall. Tam teraz nájdete zmrzlináreň Scoops Ahoy, ktorá je veľmi dôležitou súčasťou tretej série seriálu. Po celom nákupnom centre Mega Hall sa začali objavovať portály, ktoré zatiaľ nepredstavujú žiadnu hrozbu. Portál v zmrzlinárni vás prenesie do obchodu Flush Factory.

Ďalší portál sa nachádza v obchode Oink Oink a ten vás teleportuje do Junk-4-Cash. Posledný z nich je v Sew What a vedie do toaliet v suteréne. Zatiaľ teda máme 6 portálov, ktoré sú špecificky spojené s ostatnými. Uvidíme, čo sa s nimi stane o pár dní.

Ďalšou novinkou sú dva nové skiny a to Chief Hopper a Demogorgon. Zakúpiť si ich môžete v Item Shope. Poslednou pridanou vecou je wrap “Vines” na zbrane. Sme teda naozaj zvedaví na to, ako bude celý event pokračovať!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Už ste videli tretiu sériu seriálu Stranger Things? Skúsite si nový event v hre Fortnite? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: progameguides.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Hry

  Nudíte sa doma? Zahrajte si tieto Xbox hry úplne zadarmo už tento víkend

  Hry

  Kooperatívna strieľačka World War Z je dostupná úplne zadarmo. Ako ju získať?

  Hry

  Konami sa oficiálne vyjadrilo k pokračovaniam Silent Hill a spolupráci s Hideom Kojimom

  Hry

  Tieto PlayStation hry zadarmo na mesiac apríl vám pomôžu nezošalieť v karanténe

  Pridaj komentár