Vo Fortnite je nová zbraň aj dva nové módy! Čo všetko priniesla veľká aktualizácia?

Nenechajte si ujsť

Fortnite aktualizácia – ďalšie novinky!

Do Fortnite prišla klasická aktualizácia, ktorá nám však okrem opravenia bugov prináša aj veľké novinky. A to sú nová zbraň a dva nové herné módy. Ak ste fanúšikom Save the World, nebojte sa, pretože aj sem prišla novinka! Z čoho všetkého sa teda môžeme tešiť?

5 zaujímavých faktov o fortnite
Zdroj: hdqwalls.com

Dva nové módy

Do Battle Royale prichádzajú dva nové módy, ktoré sú však časovo obmedzené, takže ak si ich chcete zahrať, teraz je ten pravý čas na to, aby ste zapli Fortnite.

Soaring 50’s

Soaring 50’s je napodobnenina klasického 50v50 módu, no s viacerými vylepšeniami. Napríklad na zemi ale aj v bedniach nájdeme granáty, launch pady, bounce pady atď. Ďalšou veľkou novinkou je to, že ak budeme nad zemou aspoň 10 metrov, budeme si môcť otvoriť svoj glider.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=DAQyjJj6kEw]

Sniper Shootout

Ďalší časovo obmedzený mód je Sniper Shootout, ktorý už istotne všetci poznáte, keďže v hre sa objavil niekoľkokrát. No aj tu sa objavuje menšia zmena. Do hry prišla nová Heavy Sniper Rifle, tak sa objaví aj tu a vystrieda všetky Assault Rifles, ktoré majú Scope.

Nová Sniper Rifle!

A je to tu! V hre sa objavuje dlhšie očakávaná ostreľovačská puška, ktorá bude najsilnejšou zbraňou v hre. Nová Heavy Sniper Rifle vás zabije strelou do tela, a to aj keď máte na sebe jeden veľký štít, keďže dáva 150 damage. Taktiež na jednu strelu zničí aj vaše steny. A to naozaj všetky, dokonca aj železné! Osobne si myslím, že tento krok je pre Epic Games chybou a hre táto zbraň vôbec nepomôže, našťastie je ale zlatá a nebude ju vôbec ľahké získať.

Fortnite aktualizácia 5.21
Zdroj: epicgames.com

Nová postava v Save the World

Nanešťastie som Save the World nikdy nehral a oficiálna stránka nič nepíše, tak vám nemôžem povedať nič presné. Aj sem ale prišla nová postava. A to konkrétne stavateľ s menom Thora!

Fortnite aktualizácia 5.21
Zdroj: epicgames.com

Čo hovoríte na aktualizácie, ktoré Epic Games stále pridáva do hry? Myslíte, že nová Heavy Snper Rifle hre pomôže, alebo ju zničí? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: epicgames.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

 1. Predám lukratívnu doménu fortnite.sk.

  Doména je vhodná na sprevádzkovanie, ako už z názvu vyplýva, portálu týkajúceho sa aktuálne najpopulárnejšej hry Fortnite.

  Výhody domény:
  – jednoznančná k hre Fortnite
  – ľahko zapamätateľná
  – celková hľadanosť kľúčového slova „fortnite“ je na google.sk skvelých 60.000x/mesačne.

  rambaldi.sk@gmail.com

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -