Do Fortnite prichádza nový herný mód. Bude obľúbenejší ako Battle Royale?

Nenechajte si ujsť

Nová Fortnite aktualizácia priniesla aj Payload mód

Dňa 28. apríla bola na live serveroch hry Fortnite spustená veľká aktualizácia s označením 12.50. Poďme sa spolu pozrieť, čo všetko bolo vlastne zmenené a pridané.

Nerf zbrane Heavy Sniper Rifle

Heavy Sniper Rifle je zbraň, ktorá je oblúbená u hráčov hlavne pre jej damage a drop bulletov. Však v tomto update sa dočkala nerfu. Čas na prebíjanie nebol zmenený ale damage bol znížený z 157 na 132 (legendárná verzia).

Niektorých to môže nahnevať, ale dá sa to brať aj z druhej strany, a to z tej, že vás už nepriateľ nemôže zabiť na 1 ranu, keď máte vypité small shieldy a máte tak 150 životov.

Aim Assist

Epic Games sa rozhodlo optimalizovať výhodu Aim Assistu, ktorú majú hráči s ovládačmi nad hráčmi s klávesnicami a myšami.

V patchi 12.50 bol Aim Assist nerfnutý a zmena sa prejavila tým, že pôvodných 240 Hz teraz vyzerajú ako 60 Hz. Vďaka tomuto nebude take ľahké zamieriť na cieľ. Stále prebiehajú testy, takže sa to v budúcich dňoch alebo týždňoch môže ešte celé zmeniť alebo vrátiť.

hra fortnite
Zdroj: pinterest.com

Operation: Payload

Ak ste niekedy už hrali Overwatch alebo Team Fortress 2, tak možno viete, o čom tento mód je. Hráči sú rozdelení do dvoch tímov. Jeden z nich sa snaží „Payload“ pretlačiť na nepriateľskú stranu a ten druhý sa zasa sústredí na to, aby tomu zabránili.

Tento zatiaľ dočasný mód do hry určite privedie veľa nových stratégií a možno si ho budeme môcť zahrať ešte dlhšie, ako to štúdio Epic Games plánovalo.

Party Royale

Skúsme si všetci niečo iné. Namiesto zbierania zbraní, materiálov a snahy zabiť všetkých súperov a vyhrať tým zápas, si zahrajme si Party Royale.

Je to nový mód, ktorý bol pridaný do Fortnite v tomto patchi. Bude k nemu pridaná aj špeciálna mapa a budeme si tam môcť zasúťažiť s kamarátmi a zabaviť sa pri minihrách.

Skiny a Emoty

Tento patch nám priniesol aj radu nových skinov. Bol pridaný aj nový starter pack, za ktorý dostanete V-Bucks, Yellowjacket skin a Harvesting Tool.

Ostatné skiny ako Envision, Nightlife, Vix, Goldie a Hugo budú postupne dostupné niekedy v budúcnosti v shope spolu s Back Blingami, Glidermi, Wrapmi a Harvesting Toolami.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Určite sa máme na čo tešiť, a toto je podľa Epic Games iba „začiatok“ toho, čo sa bude v budúcnosti diať.

Zdroj: dexerto.com, progameguides.com, dexerto.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -